Madonnu čeká kriminál

0
Screenshot

Možná. Pokud se právní mašinérie tajné služby, FBI a federálního soudu zakousne, není to ani v případě slavné zpěvačky nic nemožného. A za co, že by měla Madonna jít bručet? Pokud by chtěly být americké úřady důsledné, mohly by Madonnu obvinit z podpory terorismu. Ano.

Madonna se 21.ledna ve Washingtonu D.C. účastnila tzv. Pochodu za ženská práva. Zatímco před sto lety ženy legitimně protestovaly proti tomu, že nemají stejná práva, jako muži, a nemohou volit, dnešní ženské protestní hnutí je jiné. Nevadí mu potlačování ženství v muslimském světě, ani děsivá praxe ženské obřízky praktikovaná v Africe a mezi africkými imigranty. Co dnešní ženské hnutí trápí nejvíc, je boj za právo na potrat. Nebo jak zní slogan dnešních bojovnic za ženská práva, “Mé tělo, má volba.” Zapomínají ale, že se tu nebavíme o nějakém jejich právu na plastické operace, ale o vraždě nenarozeného dítěte. Otázka potratu obecně je něco, co vás spolehlivě zařadí buď doprava, nebo doleva. Pokud máte úctu k životu a smysl pro morálku, s potraty nesouhlasíte a jste pravičák. Pokud jste nezodpovědný lempl, co chce jen tak volně proletět životem bez jakýchkoliv závazků, potrat je součástí vašeho životního stylu a jste levičák.

Příznačné pro washingtonský pochod také bylo, že se jej nesměly účastnit žádné ženské organizace nesouhlasící s potraty. Zato tu byly lesbické skupiny, LGBT skupiny, mračna feministek, a organizace zastupující menšiny a různé krajně levicové skupiny. A víte kdo byl největším nepřítelem tohoto pochodu, kterého se zúčastnilo až půl milionu lidí? Nebyl to falešný doktor se špinavýma rukama, co v Londýně provádí ženskou obřízku na nezletilých Sudánkách. Nebyl to žádný radikální imám, který prohlašuje, že ženu je třeba bít, nemá žádná práva, a musí chodit zahalená od hlavy dolů. Jedna z organizátorek dokonce shromážděné pozdravila Allahu Akbar. Největším nepřítelem dnešního ženského hnutí je nový prezident Donald Trump. Člověk, který do vysokých funkcí ve svém týmu dosadil mnoho žen. Člověk, který je možná trochu přímočarý ve svém slovníku, ale nikdy nikomu neublížil. Ale především člověk, který na rozdíl od Obamy nebude podporovat levičáckou agendu a další směřování Ameriky do komunistického pekla lidových výborů, práv bez povinností a totálního rozvratu všech hodnot. Tak to je.

A jednou z řečnic na tomto pochodu hrůzy byla i Madonna. Svou řeč zahájila obligátním zvoláním k revoluci lásky, jak už mají umělci s milionovými příjmy a odtržením od reality léta ve zvyku. Pokračovala řečmi o novém věku tyranie (Trumpovým projevem tyranie je, že už nehodlá trpět nedodržování amerických zákonů o imigraci). Ale přeskočme Madonninu marxistickou propagandu k tomu, kde to začalo být zajímavé pro tajnou službu. Když se Madonna davu zeptala, jestli je připraven na revoluci, a dav odpověděl, že ano, řekla, že je naštvaná, že je zuřivá, a že hrozně moc přemýšlela o tom vyhodit Bílý dům do povětří.

Nebudu si pokládat otázky, jak by reagovala média, kdyby něco podobného prohlásil před dvěma lety třeba Clint Eastwood. Nebudu rozebírat, co by se dělo, kdyby na shromáždění převážně bílých členů National Rifle Association vznesl Charleton Heston dotaz, zda jsou připraveni na revoluci. Ale Amerika je poslední týdny docela jiná, než dřív a bývalý předseda Sněmovny reprezentantů, Newt Gingrich, otevřeně prohlásil, že by Madonna měla být zatčená a její poznámky jsou projevem narůstajícího levicového fašismu. Protože násilí se stalo běžnou součástí poslední prezidentské kampaně a v 99% to byli levičáci, kdo jej měl na svědomí.

Hrozba násilím, nebo jeho přímé použití, se stalo součástí levičácké kampaně v Americe. Když do úřadu nastoupil Barack Obama, polovina Ameriky byla rozzlobená, ale naštvaní bílí muži nevyrazili do ulic a nezapalovali auta a nerozbíjeli výlohy. Ani nenapadali Obamovy stoupence. Když Donald Trump zvítězil v demokratických volbách, násilí se stalo legitimním projevem nesouhlasu k němu. A situace je taková, že pro většinu médií je hrozba násilím normálním projevem. Samozřejmě jen pokud ta hrozba směřuje vůči pravičákům. To je vše dovoleno. Jste tolerováni. Jakmile ale jako Donald Trump použijete trochu ostřejší výrazy, ale nikomu nevyhrožujete a nikomu neubližujete, pro levičácká média to je dost, aby po vás skočila a snažila se vás rozsápat na kousky.

Donald Trump už se k Madonně stihl vyjádřit a řekl, že ublížila nejen sobě, ale i své kauze. A pak dodal, že je odporná. Jestli úřady Madonnu nakonec skutečně obviní je otázka, ale jedno je jisté. Na narozeninách prezidenta Trumpa si tahle holka už nikdy nezazpívá.

Komentáře

komentáře