Donald Trump, poslední (?) plnokrevný americký prezident.

0

Existuje jedna velmi jednoduchá rovnice; pokud levičáci proti něčemu protestují, objekt jejich zloby je obvykle něco dobrého. A pokud dnes stojí světová levice v jednom šiku proti jedinému muži, je jisté, že je to dobrý člověk, muž na svém místě, člověk skutečné změny.

Prezident Donald Trump byl během své kampaně levicí vysmíván jako hulvát a populista, který jen davu slíbí, co chce slyšet. Po jeho vítězství byla dokonce média plná toho, že nakonec nic ze svých volebních slibů nesplní. Ale sotva byl prezident Trump oficiálně uveden do své funkce, začal dělat přesně to, o čem ve své kampani mluvil. A zatímco obyčejní Američané neskrývají svou radost, to nejhorší z amerického politického dna vyrazilo do ulic a ničí majetek a útočí na ty, kdo s nimi nesouhlasí. Jejich uhlazenější ale stejně slizcí kolegové v médiích útočí písmem, a jejich ještě víc uhlazení a možná ještě odpornější kolegové z vrcholné evropské politiky teď hrozí vším možným. Do úřadu stále ještě nejmocnější země světa zasedl muž, který odmítá kompromisy posledních 50 let a vyrazil do útoku proti všemu, co Ameriku ničí.

Do nejvyšších vojenských a bezpečnostních funkcí dosadil skutečné patrioty.

Elegantně zmrazil finanční pomoc Palestincům, kterou se Obama pokoušel na poslední chvíli odeslat. Stejně tak se pustil do omezení Obamacare.

Podpořil CIA v její práci pro Ameriku a v boji s jejím vnějším nepřítelem. Šéfem CIA jmenoval Mika Pompea, příznivce Tea Party, mocného krajně pravicového hnutí.

Zrušil pro Ameriku nevýhodné obchodní smlouvy.

Zastavil najímání federálních zaměstnanců – efektivně zmenšuje stát.

Zrušil financování zahraničních organizací provádějící potraty.

Vydal příkaz ke stavbě zdi mezi Spojenými státy a Mexikem. Mexickému prezidentovi, který se chystal na návštěvu Bílého domu, vzkázal, ať zůstane doma. Hasta la vista, muchachos.

Zastavil dotace městům, které chrání ilegální imigranty.

Na 120 dní zastavil přijímání uprchlíků, dokud nebudou nastaveny přísnější mechanismy. Do USA nyní nesmí vstoupit občané 7 muslimských zemí. Ministryni spravedlnosti, která se jeho kroku postavila, okamžitě odvolal z funkce.

Není to všechno skvělé? Zatímco levice brečí, křičí, demoluje a útočí na lidi v amerických městech, my zůstáváme pohodlně usazení a čekáme na další příkazy prezidenta Trumpa, které Americe vrátí její velikost. Může to být poslední plnokrevný Američan v tomto úřadě, ale také může být prvním z mnoha dalších.

 

Komentáře

komentáře