Milo Yiannopoulos živě na Fox News. Trump tvrdě do levičáků.

0

V reakci na výtržnosti na kalifornské univerzitě v Berkeley, které byly jen vyvrcholením levicového násilí v Americe posledních týdnů, prezident Trump ve svém tweetu naznačil, že by univerzita, která je už od 60. let známá jako hnízdo marxistů, mohla přijít o federální financování. Doslova napsal: “Pokud univerzitní kampus v Berkeley nedovoluje svobodu slova a praktikuje násilí na nevinných lidech s odlišným názorem – žádné federální financování?”

Univerzita se totiž k protestům postavila velmi laxně a místo, aby řečníka ochránila, setkání zrušila. Kromě toho se aktivně podílela na protestu samotném.

Na Fox News dnes živě vystoupil Milo Yiannopoulos a popsal svou zkušenost z kampusu, odkud musel být za dramatických okolností evakuován s neprůstřelnou vestou na sobě. Kromě toho vyjádřil názor, že tento stav vytvořila média, pro které je v pořádku říct téměř cokoliv o každém, kdo je napravo od Jane Fonda (herečka známá svými ultralevicovými názory).

Prezident Trump evidentně odmítá toto nenávistné prostředí vytvořené levičáky tolerovat a půjde jim po krku. A to jsou dobré zprávy.

Komentáře

komentáře