Seznam celebrit podporujících Donalda Trumpa

0

Aktuální, a zdaleka ne úplný seznam veřejně známých osobností amerického showbusinessu, které podpořily Donalda Trumpa a také kratší seznam těch, o kterých jsme si to mysleli, ale podle všeho Trumpa nepodporují.

Kanye West

Je to zajímavé, ale autor písničky Black Skinhead, v kampani podpořil Donalda Trumpa, když prohlásil, že kdyby volil, volil by pro něj. Během koncertu v San José také z podia řval “Postav tu zeď” v souvislosti s plánem Trumpa postavit zeď mezi USA a Mexikem. Jeho žena, Kim Kardashian, v kampani podporovala Hillary.

Kirstie Alley

Hvězda z filmu Kdopak to mluví Trumpa oficiálně podpořila během jeho kampaně na svém Twitteru.

Aaron Carter

Americký popový zpěvák Trumpa podpořil, když v rozhovoru prohlásil, že si cení všech, kdo dokáží vzdorovat každé překážce.

Jon Voigt

Herec, který zazářil ve filmu Půlnoční kovboj, a pak v mnoha dalších, a který je mimo jiné otcem Angeliny Jolie, v rozhovoru řekl: “Modlím se, aby všichni Američané, kteří viděli a pocítili úpadek Ameriky během Obamovy éry, aby prosím volili Donalda Trumpa. On nás nenechá padnout. Modlím se, aby všichni dobří lidé zřetelně viděli, čemu nyní čelíme. Ten správný hlas zachrání náš národ.”

Willie Robertson

Hvězda rodinného seriálu známeho hlavně v USA, Duck Dynasty, Trumpa podpořil už v lednu 2016. “Reprezentuje úspěch a sílu, dvě věci, které naše země potřebuje.”

Stephen Baldwin

Příslušník hereckého klanu Baldwinů prohlásil už v roce 2015, že Trump by byl skvělý prezident.

Azealia Banks

Tato zpěvačka Trumpovi vyjadřovala podporu prakticky neustále.

Ted Nugent

Nikdo nečekal nic jiného. Tento country rockový zpěvák je zarytým pravičákem už od 70. let. O Trumpovi a jeho kampani prohlásil, že je osvěžující pro miliony Američanů, kteří věří, že politická korektnost je rakovina, která nahlodala svobodu slova a všechno dobré, co v Americe je.

Gary Busey

Hvězda mnoha filmů o Trumpovi řekl: “Znám se s ním osobně. Znám se s ním profesionálně. Je tvrdý. Je rychlý. Dokáže změnit zemi po posledních 8 letech (prezidentství Obamy).

Loretta Lynn

Country zpěvačka věří, že Trump je jediný, kdo Ameriku dokáže obrátit vzhůru nohama (k lepšímu).

Mike Tyson

Tohoto šampiona těžké váhy není třeba představovat. Trumpa podpořil už v říjnu 2015. “Měl by být prezidentem Spojených států. Pojďme zkusit něco nového. Řiďme Ameriku jako business, kde nezáleží na barvě (politické). Kdokoliv tu práci zvládne, ten ji dostane.”

Hulk Hogan

Asi nejznámější wrestler na světě, který ve filmu proháněl i Rockyho, v kampani řekl, že by chtěl být vice prezidentem Donalda Trumpa.

Dennis Rodman

Mírně kontroverzní bývalý hráč NBA, který se netají svou podporou severekorejskému komunistickému diktátorovi, Trumpa podpořil v tweetu. “Donald Trump je mým přítelem po mnoho let. Nepotřebujeme dalšího politika, potřebujeme businessmana, jako je Trump.”

Tila Tequila

Podpora této zpěvačky Donaldu Trumpovi byla otevřeně politická. “Myslím, že Donald Trump je ten pravý, protože Nový světový pořádek přichází a jde po nás.”

Kid Rock

Světový známý zpěvák patří k těm, kdo si myslí, že Amerika by měla být řízena jako business, a Trump je ten pravý.

Jesse James

Ne ten známý pistolník, ale hvězda televizních show věnovaných silným strojům, Trumpa podpořil v lednu 2016, kdy řekl, že Trump Ameriku udělá znovu velkou.

Lou Ferrigno

Profesionální kulturista, představitel Hulka a dlouholetý tréninkový buddy Arnolda Schwarzeneggera věří, že Trump udrží zemi v bezpečí.

Gene Simmons

Frontman kapely Kiss je dlouholetý pravičák. V rozhovoru podpořil stavbu zdi mezi USA a Mexikem.

Dean Cain

Představitel Supermana to v kampani řekl jasně. “Nevolím pro Bernie Sanderse a nevolím pro Hillary Clinton, tak to ze mě asi dělá Trumpova člověka.”

Robert Davi

Tento herec v rozhovoru prohlásil, že je dobré, že Trump kandiduje. “Establishment a média jsou zděšeny.”

Jesse Ventura

Bývalý SEAL, herec z Predátora a guvernér, Trumpa podpořil ve své show.

Holly Holm

Hvězda MMA, která srazila na kolena Rondu Rousey, je jednou z mnoha osobností MMA, která podporuje Donalda Trumpa.

Dana White

A konečně sám šéf UFC je nepokrytým Trumpovým obdivovatelem.

A nyní několik osobností, o kterých se říká, že Trumpa podporují, a možná pro něj i dali hlas, ale jeho fanoušky nejsou.

Clint Eastwood

Zpočátku Trumpa podporoval, později mu stranil, protože nechtěl volit Hillary, a nakonec se k tomu odmítal vyjádřit úplně, protože ani jeden z kandidátů mu nevyhovoval. Vzhledem k Eastwoodovým politickým názorům je ale pravděpodobné, že Trumpovi nakonec svůj hlas dal.

Mel Gibson

Ač je Gibson názorově Trumpovi blízký, podle tohoto rozhovoru se rozhodl v těchto volbách nedat hlas nikomu. Jasně říká, že není fanouškem ani jednoho z kandidátů.

Vince Vaughn

Nakonec Trumpa asi volil, ale jako libertarián v kampani podporoval syna Rona Paula, Randa Paula. Prohlásil, že “máme právo nosit zbraň a vzdorovat moci zkorumpované a špatné vlády.”

Komentáře

komentáře