Švédská elektro firma opouští z bezpečnostních důvodů Malmö

0

Třetí největší “švédské” město Malmö, kde podle posledních statistik 43% obyvatel tvoří cizinci, přestalo být sídlem švédské elektrikářské firmy Högs EL, která se v atmosféře nekonečného násilí a strachu rozhodla svou činnost přesunout jinam. Na Facebook stránkách společnosti se objevilo prohlášení, ve kterém firma oznamuje, že z obavy o bezpečnost svých zaměstnanců ukončuje svou činnost v Malmö.

Známý je rozhovor s bývalým policejním šéfem z Malmö, který po 42 letech odešel do důchodu a rozhodl se promluvit. Zažil toto švédské město ještě klidné a bezpečné. První problémy začaly na začátku 90. let s motorkářskými gangy, ale to nebylo nic proti tomu, co rozpoutali příchozí imigranti. Zločin ve městě se zcela vymkl kontrole. Naprostá většina zločinců chycených policií jsou cizinci. Díky otevřeným hranicím a dálničnímu mostu spojujícím Malmö s Kodaní do města proudí drogy, zbraně a lidé. Do určitých částí města může vyjet jen čtyřčlenná policejní hlídka. Pokud nechají své auto bez dozoru, najdou jej rozbité. Hasiči nevyjíždějí bez policejního doprovodu. Dalším problémem je, že policistů je málo, a tak v částech Malmö neplatí švédské zákony.

Mnozí říkají, že Malmö je ztracené město. Určitou nadějí, jsou statistiky, které přisuzují 22% nacionalistickým Švédským demokratům, ale boj za záchranu Švédska je bojem na dlouhou trať a do té doby z tohoto města většina jeho vikingských obyvatel pravděpodobně odejde jinam. V některých částech města, jako je například Rosengard, už imigranti tvoří 90% obyvatel.

Komentáře

komentáře