Maďarský premiér Orbán zaútočil na globalistickou elitu

0

Jako první z moderních evropských státníků projevil maďarský premiér Orbán velikou odvahu a postavil se globalistické elitě, která chce zlikvidovat evropskou populaci. Jasně prohlásil, že zájmy finančníků a globalistů typu Sorose, jsou v přímém rozporu se zájmy maďarské vlády a maďarského lidu. Reagoval tak na spor, který v současnosti tito elitáři prostřednictvím Evropské unie s Maďarskem vedou kvůli imigraci.

“Lordi globalistických elit nehledají chybu v sobě…místo toho obviňují lidi a národy,” řekl v reakci na kritiky Brexitu a vítězství Donalda Trumpa v USA.

“Rozhodli se, že se nevzdají svých pozic a rozdrtí vůli kohokoliv, kdo odporuje otevřené společnost a liberální vládě,” řekl.

“Vyhlásili, že pokud volby v nějaké zemi nejsou vítězstvím jejich ideologických partnerů, liberálů, že v té zemi není demokracie.”

“Vyhlásili, že lidé představují ohrožení demokracie,” zaútočil přímo na Sorose a jeho ideu otevřené společnosti a žádných hranic a vysmíval se mu napodobením jeho prohlášení. “Jestli tihle dinosauři v Evropě, kteří nejsou schopni nebo ochotni se zbavit svého vlasteneckého cítění a křesťanských základů, nenaberou nový směr, je třeba překopat půdu evropského života.”

“Ať masy lidí z rozdílného náboženského prostředí, kteří byli vychováni v jiné morálce a tradicích, a kteří nevědí nic o Evropě, přijdou a poučí nás.”

Poté se znovu vrátil k vážnějšímu tónu a připomněl: “Takto byla stvořena ta nejbizarnější koalice pašeráků lidí, lidskoprávních aktivistů a vedoucích evropských politiků, aby systematicky do Evropy přiváděla miliony imigrantů. Kam to všechno povede?”

A znovu napadl Sorose, který se svými penězi snaží ovlivnit dění v Maďarsku a dalších zemích. “V našich vodách plavou velcí predátoři. Je to nadnárodní impérium George Sorose s tunami peněz a mezinárodní těžkou artilérií. Dělají problémy. Snaží se tajně a pomocí cizích peněz ovlivnit maďarskou politiku.”

Komentáře

komentáře