Maďarsko posílá na hranice se Srbskem lovce lidí

0

Další nekompromisní krok směřující k ochraně své země před Sorosovými uprchlíky dnes udělalo Maďarsko. Spustilo masivní nábor lovců lidí, aby “zastavilo éru naivity, deziluze a slabosti v Evropě.”

Několik vysoce kvalitních náborových videí ukazuje v akci pohraničníky ve vrtulnících a rychlých člunech při ochraně hranic. Premiér Orban potenciálním rekrutům vzkazuje, že budou chránit maďarské hranice, maďarské domovy a bránit Evropu. Jak řekl, “Nemáme tu terorismus, nemáme tu masivní násilí, nákladní auta tu nevjíždějí do davů s lidmi. Ale to neznamená, že se to nám Maďarům nemůže stát.”

Lovci lidí budou chránit 175 km dlouhou hranici se Srbskem, kterou každou noc přejdou další imigranti. Dostanou policejní výcvik a školení o Islámu a dalších kulturách, se kterými mohou přijít do styku. Jak Orban dodal, “Je pravda, že ilegální imigrace a neomezená migrace ohrožují bezpečnost našich každodenních životů, naše ekonomické úspěchy a naši kulturu.”

Minulý měsíc bylo každou noc chyceno 80 imigrantů. Většině se podařilo proniknout do Maďarska, kde byli chyceni a vráceni zpět do Srbska.

Přijímací podmínky jsou poměrně tvrdé. Už 1700 uchazečů bylo odmítnuto, z toho 400 neprošlo psychologickými testy. Maďaři tvrdí, že s uprchlíky chtějí jednat rozhodně, ale lidsky.

Komentáře

komentáře