Milo Yiannopoulos zašel za hranu. Jedna věta z jeho minulosti mu srazila vaz.

0

Pravicová konzervativní Amerika mu odpustila všechny jeho provokativní názory, i fakt, že je neskrývaným gayem. Stal se jednoznačnou celebritou alternativní pravice, když s šarmem atraktivního homosexuála bránil svobodu slova, Trumpa a některé konzervativní hodnoty. Jeho Dangerous Faggot Tour po amerických vysokých školách přilákala maximální pozornost a Milo, který byl kromě toho redaktorem v Breitbart News, měl před vydáním své knihy a lukrativní smlouvou na 250,000 dolarů. Dohnala ho ale jeho minulost.

Milo v rok starém rozhovoru totiž prohlásil, že sex mezi starším mužem a mladým chlapcem (velmi mladým), může být pro chlapce dobrá věc. Když se na sociálních sítích tento rozhovor po roce objevil, strhla se lavina. Levice se poťouchle usmívala, a mlčky čekala, co se bude dít, ale většina na pravici se do Mila pustila kvůli obraně pedofilie. Milo se bránil, že neměl na mysli děti, ale vyspělé mladé chlapce, ale reputaci už si nezachránil. Vydavatelství, které mělo jeho knihu vydat, nabídku stáhlo a Milo dobrovolně rezignoval na svůj post v Breitbart News.

Pravice je nyní v pohledu na Mila rozpolcená. Zdá se, že většina jej hodila přes palubu, ale své zastánce stále má. Milo byl totiž i přes svou homosexualitu a výstřednost miláčkem americké pravice. A to snad i proto, že jako výstřední homosexuál zastával pravicové názory a uměl je dobře “prodat”.

Jedno je jisté. Člověk jako Milo se neztratí, a je více než jisté, že svého vydavatele si v Americe nakonec najde. Pokud bude stát za svým, že s pedofilií nesouhlasí a mluvil jen o své osobní zkušenosti, kdy o “panictví” přišel ve 13 letech se starším knězem, Amerika mu nakonec odpustí. Každopádně jeho zkušenost ukázala, kde v Americe v současnosti leží hranice toho, kam ve svém projevu ještě můžete zajít.

Komentáře

komentáře