Donald Trump ve zdraví přečkal útok čarodějnic

0
Screenshot

Početný tábor odpůrců prezidenta Trumpa se vedle feministek, ilegálních imigrantů, komunistů a muslimů rozrostl o skupinu, kterou by měl každý aktivista rád po svém boku. Do boje proti Trumpovi se pustily čarodějnice. A také čarodějové, abych byl přesný. A během včerejší půlnoci vypustili uragán kouzel, který měl Trumpa a všechny jeho pomocníky zničit. Nicméně, podle všeho tento mocný útok prezident Trump i jeho blízcí přestáli a daří se jim dobře. Jak je to možné?

Čarodějnice a wiccanka Lana Del Rey přes svůj Twitter vyzvala ostatní čaroděje, i běžné smrtelníky, aby se o včerejší půlnoci připojili k jejímu zaklínání Trumpa. Pro méně zkušené čaroděje dokonce sepsala návod. Bylo třeba mít připravenou Trumpovu fotografii, oranžovou svíčku, tarotovou kartu a misky s vodou a solí. A také špendlík, kterým se mělo do svíčky vyrýt Trumpovo jméno. Před započetím rituálu měli kouzelníci vyslovit ochrannou modlitbu a pak společně vyslovit tato slova: “Vyzývám tě, spoutej Donalda J. Trumpa, aby zcela selhal, aby nemohl škodit žádné lidské duši.”

A zaklínadlo pokračuje dál: “Spoutej ho, ať nezlomí naše uskupení, ať neuzurpuje naši svobodu a nenaplní naši mysl nenávistí, zmatkem, strachem nebo beznadějí.”

A pak došlo i na Trumpovy příznivce: “Spoutej je řetězy, svaž jejich jazyky, svaž jejich práci, spoutej jejich špatnost.” A v tuto chvíli se měla spálit Trumpova fotografie.

Není jasné, kolik následovníků Harryho Pottera se o včerejší půlnoci nechalo unést na vlnách magie. Jisté je, že kouzlo zřejmě nebylo dost silné. Proto si jej čarodějové zopakuji zase za měsíc.

Komentáře

komentáře