Transgenderový kluk vyhrál dívčí mistrovství ve wrestlingu? Čekal to někdo?

0

Samozřejmě, pokud se narodíte jako kluk, obvykle býváte silnější, než holky. A když se narodíte jako kluk, co se cítí být holkou, a přihlásíte se do dívčí wrestlingové soutěže, je tak nějak jasné, že tu soutěž vyhrajete. Otázky jsou: Bude to fér vůči těm holkám a bude vás takové vítězství těšit? Odpověď je, že samozřejmě není, protože dívky jsou obecně biologicky slabší než kluci a v zápase proti nim nemají moc šancí. A jestli takové vítězství klukodívku těší? Nevím, nejsem v toho kůži, ale pokud má trochu sebereflexe, nemůže mít z vítězství radost.

Že jsou tyto poruchy chování běžné a nejde ani o nemoc, která by se dala léčit, nebo nějaké předstírání, to už dnes víme. Doby, kdy se homosexuálové a transexuálové pronásledovali, jsou už snad naštěstí za námi, protože lidem došlo, že oni za to prostě nemohou, a snaží se jen žít tak, jak je příroda stvořila. Mají prostě právo na život stejné, jako my ostatní.

Ale pokud je řeč o jejich právech, musíme myslet i na práva nás ostatních. A teď mám na mysli především veřejné toalety a diskusi kolem nich, kdy volbu toalety nyní nemá určovat vaše pohlaví, ale to, kým se cítíte být. Což přirozeně vyvolává oprávněné obavy ze zneužívání. Nějaký úchyl prohlásí, že se cítí být dívkou, a vleze si na dámské toalety, kde bude dívky v tom lepším případě jen verbálně obtěžovat nebo okukovat.

A pak tu máme zápasy ve wrestlingu, nebo v jakémkoliv jiném sportu, kam dorazí kluk, co se prý cítí být dívkou, a odnese si medaile, protože dívky na něj nebudou stačit.

Tedy, pokud jsi se narodil jako kluk, ale cítíš se být ženou, fajn, nikdo tě za to nebude šikanovat a pronásledovat. Je to tvůj život. Ale zapomeň na dámské toalety a dívčí sportovní soutěže. Protože my máme taky svá práva.

Komentáře

komentáře