Na předměstí Malmö vybuchl granát, ale Švédi jsou schopní tvrdit, že se nic nestalo.

0

Pamatujete si jak před časem Trump mluvil o tom, co se “včera stalo ve Švédsku” a švédští politici a levicoví novináři si z toho dělali legraci, že “včera” ve Švédsku k žádnému teroristickému útoku nedošlo? Trump také nemluvil o teroristickém útoku, ale o tom, co se ve Švédsku děje v podstatě denně a nechápal, jak se tato bezpečná a klidná severská země mohla tak hrozně změnit. Švédi s vymytými mozky levicovou propagandou ale budou dál tvrdit, že se nic neděje a vše běží v normálu.

A budou to pravděpodobně tvrdit i po pondělním výbuchu granátu na předměstí Lindängen v Malmö. Granát byl hozen do objektu, kde se nacházel člověk a ten byl útokem zraněn. Policie nyní vyšetřuje okolnosti případu. Není to ale první granát z poslední doby. Jiný granát byl včera objeven v odpadkovém koši ve Stockholmu poblíž policejního ředitelství na náměstí Kista. Policejním pyrotechnikům se granát podařilo zlikvidovat. A minulý víkend, opět v Malmö, ve čtvrti Kronborg, policie při hledání zbraně, kterou měl patnáctiletý “mladík” střelit muže, našla v přilehlém parku další granát.

U likvidace granátů asistoval Goran Mansson, který má zkušenost s likvidací výbušnin z Iráku a Libanonu. “Je zvláštní, že musím dělat v Malmö to samé, co jsem byl zvyklý dělat v Iráku,” řekl.

Komentáře

komentáře