Marxisti z Evropského parlamentu zbavili Marine Le Pen poslanecké imunity

1
Instagram Marine Le Pen

Že v Evropském parlamentu sedí kovaní komunisti je věc známá. Že jim spíš než na blahu Evropy záleží na blahu tzv. člověka, se taky ví. Že je jejich snem nová Evropa tvořená novými lidmi, hlavně těmi z Afriky a Asie, je taky jasné. A proto nemůže nikoho překvapit, že místo ochrany našich hranic a našich měst a pronásledování skutečných zločinců raději pronásledují patrioty.

Marine Le Pen v prosinci 2015 na svém Twitteru sdílela videa Islámského státu, aby ukázala, jaká je to ohavnost a aby reagovala na nesmyslná obvinění komunisty Bourdina, že FN a IS je jedno a to samé. Front National nikomu neřeže hlavy, ani se straníci Národní fronty neodpalují uprostřed veřejnosti. Každému rozumně uvažujícímu člověku toto musí být jasné. Evropský parlament se dnes shodl na tom, že za zveřejnění videí zbaví Marine Le Pen její poslanecké imunity. Šéfce FN nyní hrozí až 3 roky vězení.

Je to hnus, čeho jsou levičáci na celém světe schopní. Trefují se do Trumpa, že je fašista, přitom jsou to oni, kdo žalují, obviňují, soudí a vězní lidi za jejich názory.

Marine, drž se, braň Francii, a uspěj v nadcházejících prezidentských volbách. Pak už na tebe ta rudá banda bude krátká.

Komentáře

komentáře