Muslim dostal vízum do USA na přímluvu senátora. Zatčen za sexuální napadení dítěte.

0

Ačkoliv se na indického muslima Tanveera Hussaina Trumpův zákaz vstupu do USA nevztahuje, původně tento šampion v běhu na sněžnicích vízum vůbec dostat neměl. Ale díky intervenci senátora Schumera bylo rozhodnutí změněno a Hussain minulý týden dorazil do horského střediska ve státě New York, kde se koná šampionát v běhu na sněžnicích. Senátor tehdy ještě zveřejnil Hussainovu fotografii uprostřed dětí a neodpustil si komentář o přivítání atletů z celého světa a otevřených srdcích.

Tuto středu byl Hussain zatčen za sexuální útok na dvanáctiletou dívku. K němu došlo v pondělí v místní kulečníkově herně, kde se dívka s Hussainem ocitla na chvíli sama a ten jí začal vášnivě líbat a osahávat na intimních místech. Dívka se mu vytrhla a vše ohlásila na policii, která si pro Hussaina dva dny na to došla.

Hussainův bratr jeho čin samozřejmě omlouvá. “V Kašmíru máme tradici ukazovat dětem lásku. Děti líbáme a objímáme a nevidíme to jako zločin.”

No, u nás to milý muslime jako zločin vidíme. A v Americe také. Hussainovi hrozí poměrně vysoký trest. No a co senátor Schumer? Ten mezitím svůj příspěvek na sociální síti, kde Hussaina vítá v Americe, smazal.

Komentáře

komentáře