Útok sekerou na nádraží v Düsseldorfu spáchal duševně nemocný. Už zase.

0
Foto: The Sun

Nikdy v historii Evropy jsme neměli tolik vražedných útoku spáchaných lidmi s duševní nemocí, jako za poslední dva roky. A nikdy nás autority tolik neubezpečovaly o tom, že fakt, že všichni tito pachatelé nejsou rodilými Evropany, je vlastně nepodstatný.

Ano, čekal to asi každý zkušený, jen co se zpráva o krvavém útoku na nádraží v Düsseldorfu dostala do prvních médií, že jen co se dostane ven oficiální zpráva, motiv útočníka bude označen za nepolitický, ovlivněn duševní poruchou. A každý zkušený čekal, že shodou okolností útočník bude z nějaké islámské země, což se potvrdilo. Útočil člověk, který pochází z muslimského Kosova.

Je to už taková hra establishmentu. Pokud nemá útok jasné znaky organizované skupiny, která vystřílí redakci časopisu nebo návštěvníky klubu, a kde by řeči o duševní chorobě médiím těžko někdo spolkl, vytáhne se karta s duševní poruchou. Je to tak ve všech případech, kdy je útočník sám.

Přitom hodně lidí ví o tom, že Islámský stát vyzval své příznivce v Evropě, ať útočí proti bezvěrcům, tedy nám všem, jakýmikoliv prostředky. Tito osamělí vlci jen plní příkazy chalifátu a útočí tak, jak mohou. Jednou je to nákladní auto, jindy nůž nebo mačeta, a teď to byla sekera. Fakt, že nám establishment lže, a všechny tyto činy odmítá nazývat pravým jménem, je zločin. Najdou se totiž lidé, kteří oficiálním zdrojům stále věří, a budou přesvědčeni, že jde vážně jen o ojedinělé útoky bláznů, a ne o soustředěnou kampaň násilí. Kdyby znali pravdu, mohli by být více na pozoru, když jsou v blízkosti podezřelých osob. Mohli by být ozbrojení a mít zbraň v takové chvíli připravenou a když by nějaký “blázen” vytáhl v davu sekeru, pozorný občan už by stál s odjištěnou pistolí a ranou mezi oči by útočníka zastavil dřív, než by stihl ublížit. A mnohem dřív, než by se na místě objevil první policajt.

Ale ne, my si místo toho budeme dál lhát, jak je vše fajn, jak to zvládáme, a ústavy pro duševně nemocné budou plné zcela duševně zdravých fanatiků, kteří se nás rozhodli vyvraždit.

Komentáře

komentáře