Útok na práva držení zbraní není překvapením

0

Dnes, 14. března 2017, se však znova ukázalo, jak neprozíravé je býti lokajem EU. Na návrh Evropské komise se Evropský parlament po dlouhém zákulisním projednávání shodl na omezeních a komplikacích pro některé držitelé zbraní. Prací i českých europoslanců se nakonec projednávala mnohem mírnější verze návrhu, jenž v konečném důsledku bude znamenat například omezení velikosti zásobníků na deset nábojů v případě dlouhých samonabíjecích zbraní, zabavení zbraní, které byly předělány z původních samočinných, tedy především u nás předělávek samopalu vzor 58, jenž je oblíbeným kouskem v rukách českých fandů zbraní či zbraní se sklopnou pažbou. Už jen na těchto pár bodech z navrhované směrnice je vidět, že zde šlo o falešnou hru namířenou proti svobodám, které například nám v České republice zanechaly první polistopadové vlády.

Samotná geneze návrhu jen ukázala, jak eurofederalisté a socialisté čekají na chvíli, kdy mohou ukrojit ze svobod, jenž by mohli potenciálně ohrozit jejich pozice a myšlenku mít vše pod kontrolou, přičemž tentokrát k tomuto kroku posloužily teroristické útoky v Belgii a Francii spáchané nelegálně drženými zbraněmi. Pokud proti tomu postavíme s jakou netečnosti a neschopností řeší politici ze stejných politických frakcí ilegální imigraci ve svých zemích i na půdě evropského parlamentu, máme zde přímo ukázkový případ tzv. Vrtěti psem.

 

Pokaždé, když se snažím odstranit nějakou regulaci ze sovětské éry, je mi řečeno, že to, co se snažím odstranit, je požadavkem Evropské komise. Václav Klaus.

Dlouhodobě se ukazuje, že v jádru každého socialistického projektu, jakým EU bezesporu je, se musí zákonitě objevovat návrhy na zbavování lidí jejich svobod, které by mohly překážet při budování jakési beztvaré rovnostářské společnosti, kde si však budou jedni rovnější než druzí, tak jak jsme to někteří z nás mohli zažívat v minulém komunistickém režimu a jak dnes zjišťujeme, budeme zažívat znovu. Jedním z práv, které občané v Česku po roce 1989 získali, byla možnost získávat efektivní a účinné zbraně sloužící pro myslivost, sebeobranu, sport či zábavu. Zákonná úprava držení zbraní v České republice může být právem považována, i přes některá hloupá omezení, za jednu z nejlepších v celém světě.

Pro ty z Vás, kteří považujete ukrajování svobod, tedy nejen té na držení účinných zbraní, za důležité, je již na zítra svolána manifestace. Právo na ústavní právo držet zbraně není nadbytečné, je to i jedno z nejdůležitějších práv, jaké zná USA.

Manifestace za ústavní právo na legální zbraň – BUĎ PŘI TOM!

 

Komentáře

komentáře