Chceme zbraně

0
Drsný Harry

Kdo chce zabíjet, způsob si najde vždy. Ale kdo se potřebuje bránit, musí se většinou spolehnout jen na něčí pomoc. A ta často přijde buď pozdě, nebo vůbec.

Naše země byla zatím ušetřena trendu, který je typický pro západní Evropu – masové imigraci. Nebyla tak ušetřena jen milionům lidí ze zcela cizího prostředí, ale také jak poměrně častým teroristickým útokům, tak i každodennímu pouličnímu násilí, loupežím a znásilňování. Ano, pokud srovnáte kriminalitu v naší zemi s kriminalitou v zemích jako je Německo, Belgie, Francie, Británie nebo Švédsko, je naše země takovou malou oázou klidu. Teroristické útoky se nám zatím vyhýbají úplně. A člověk nemusí být génius, aby mu došlo, že důvodem pro tento klid, je stále ještě poměrně jednolitá národností struktura našeho obyvatelstva. Jiný důvod jednoduše neexistuje.

I Švédsko bylo kdysi velmi klidnou zemí. Stejně tak Belgie, nebo Německo. Jediný domácí terorismus, který tyto země znaly, byl ze strany komunistických skupin a na ulicích bylo poměrně bezpečno. S rostoucím přílivem imigrantů se toto změnilo a domácí obyvatelstvo se začalo stávat jak terčem přepadení, útoků a znásilnění, tak i teroristických útoků. Vždyť vedle sebe stačí postavit dvě severské země. Island a Švédsko. V té jedné téměř neexistuje zločinnost, a nejsou zde také téměř žádní imigranti, a ta druhá se ve zločinu jen topí, a je imigrantů plná.

Když je dnes člověk v západní Evropě napaden, nebo je svědkem napadení, znásilnění, či dokonce teroristického útoku, je v podstatě bezbranný. Vlády jeho zemí omezily jeho právo na držení zbraně a vydaly jej útočníkům napospas. V žádném případě teroristického útoku a v minimu případů pouličních útoků, nebyla policie tak rychlá, aby dokázala zabránit ztrátám na životech, nebo zranění. Jakmile jste obětí nebo svědkem útoku, jediné, co můžete dělat, je utíkat, a doufat, že poběžíte rychle.

V žilách mi pění krev, když čtu nebo slyším argumenty levičáků o našem zbytečném strašení, když u nás přeci žádné imigranty nemáme. Naše vláda proti jejich příchodu ale nijak aktivně nevystupuje a naše otevřené hranice nás před jejich příchodem, nebo vstupem teroristů, také neochrání.

Nechceme být oběťmi. Nechceme si projít krvavou zkušeností našich západoevropských bratranců a čekat, až se i my budeme stávat bezbrannou obětí pouličního násilí a terorismu. CHCEME ZBRANĚ!

Všichni ti, kdo budou tvrdit, že ozbrojení občané změní zemi v Divoký západ, tak by si měli uvědomit, že západ Evropy už je divoký více než dost. Nechceme si hrát na vojáky a po nocích střílet do oken. Chceme mít možnost, když ta chvíle přijde, být schopni ochránit sebe, své blízké a všechny naše krajany.

Je nezbytné, aby náš stát nerespektoval omezení ze strany EU týkající se držení střelných zbraní. Je nezbytné ještě více zjednodušit administrativní omezení týkající se získání zbrojního průkazu a je nezbytné více otevřít trh se zbraněmi, aby se zbraně staly finančně dostupnější pro každého.

Dnešní svět už není tím bezstarostným světem, jaký jsme znali. Informace o útocích všeho druhu na západě přicházejí každý den. Ozbrojení proto budeme více v bezpečí.

Komentáře

komentáře