Islámský stát v Egyptě vyzval k zabíjení křesťanů a dobytí Káhiry

0

Ačkoliv jsou poslední zbytky odporu islamistů likvidovány v Mosulu a celém Iráku, a obklíčení jejich centra v Sýrii, Rakky, se blíží, neznamená to, že problém s tímto starověkým a zlým kultem je vyřešen. Jak radikální islám nabývá na síle v celém muslimském světě, objevují se stále nové buňky vyzývající nejprve k “osvobození” svého území a následně k celosvětovému džihádu. S džihádisty, kteří mezi muslimy tvoří nezanedbatelné procento, jsme ve válce.

Nedávno o sobě dala vědět egyptská buňka, která podnikla útoky na křesťanské kopty a jejich kostely. Ve svém propagačním videu ospravedlňují tyto útoky na “křižáky” a podkládají je citáty z Koránu.

“Zabíjejte polytheisty kdekoliv je najdete, zmocněte se jich, zadržte je a napadejte je všude. Korán 9:5”

Připomínají také jednu z Mohammedových hadith:

“Nevěřící a jeho vrah se spolu v pekle nikdy nepotkají.”

Podporují džihádisty v Iráku, Sýrii, Jemenu, Lýbii, Africe, Nigerii, Filipínách, Afghanistánu, Pakistánu, Čečensku a všude na světě, že musí vytrvat, dokud se nesetkají s Aláhem, dokud nedosáhnou vítězství, nebo nezemřou.

A konečně, na konci videa vyjadřují víru, že brzy dobudou Káhiru a osvobodí své vězněné druhy.

Boj s tímto kultem smrti je celosvětová záležitost. A nejde jen o ozbrojené skupiny v islámském světě, ale i o jejich agenty v Evropě a na západě a všechny zradikalizované muslimy mezi námi žijící, které se jim podaří získat pro svou zrůdnou ideologii.

Komentáře

komentáře