Americká turistka si udělala selfie s londýnským policistou, kterého krátce poté ubodal muslimský terorista

0
Foto archiv Staci Martin

Z toho příběhu jde mráz po zádech. Americká turistka Staci Martin tento týden navštívila Londýn. Procházela mnoho pamětihodností, a tak jak to turisté často dělají, u budovy britského parlamentu, Westminsteru, se vyfotila s hlídkujícím policistou, Keithem Palmerem.

Staci Martin, která pochází z Floridy, vzpomíná, jak šla se svým synem okolo parlamentu, a zaujal ji policista v klasické přilbě anglického bobíka. “Přišla jsem k němu a zeptala se, zda se s ním můžu vyfotit. Řekl, že bez problémů. Zeptala jsem se, jestli se mu to stává často, a on odpověděl, že docela ano.”

Staci Martin poté šla se synem na oběd jen blok daleko, a když si po obědě vzali taxi, přiběhl k nim nějaký muž a křičel, že u parlamentu se střílí. Tak jako všichni se snažili z místa co nejrychleji dostat. Na hotelu pak společně sledovali zprávy a Staci napadlo, zda je policista, se kterým se vyfotila v pořádku. Ve zprávách přece říkali, že jeden byl u parlamentu zavražděn. Když se pak v médiích objevila jeho fotografie, a Staci ji porovnala s fotkou, kterou si u parlamentu udělala, došlo ji, že zavražděný Keith Palmer je ten samý usměvavý policista, se kterým si jen pár hodin předtím udělala selfie. Jeho poslední.

Staci Martin chce nyní fotografii věnovat Palmerově rodině. Lidé by podle ní měli vědět, jak milý člověk to byl, a jak je život hrozně křehký.

Komentáře

komentáře