Američtí patrioti mají dost rudých násilníků. Hrozí ostré pouliční střety.

0

Už během Trumpovy kampaně docházelo po Spojených státech k útokům radikálních levičáků na Trumpovy příznivce. Ikonickým se v tomto směru stalo univerzitní město Berkeley, bašta levice, kde při příležitosti vystoupení Mila Yiannopoulose došlo k mnoha napadením a výtržnostem ze strany rudých. Když se o několik týdnů později v Berkeley konal pochod na podporu Trumpa, rudí opět zaútočili. Ale tentokrát nenarazili jen na bezbranné a mírumilovné patrioty, ale i na patrioty odhodlané se bránit. A mužem, který proti rudým zombies stál v první řadě, byl Kyle Chapman, přezdívaný Based Sticked Man.

Američtí plnokrevní patrioti odmítají Berkeley přenechat neamerickým elementům a do Berkeley se v dubnu vrátí. Kyle Chapman se mezitím stal neoficiálním vůdcem pouličního amerického hnutí. Mužem, který otloukaným patriotům svým odvážným postojem v Berkeley dodal odvahu. Na nedávné trumpovské demonstraci v Sacramentu Chapman krátce vystoupil na improvizovaném podiu a jasně sdělil, že největším nebezpečím pro svobodné lidi je neomarxismus a jeho úderníci se patrioty snaží zastrašit od jejich práva na shromáždění a práva podporovat svého prezidenta. Teď už jich ale mají dost a zatlačí je zpět.

15. dubna znovu v Berkeley. Rudí se zřejmě opět pokusí na shromáždění zaútočit, ale lidé jako Kyle Chapman budou na místě, aby toto shromáždění bránili. Chapman už nyní svým postojem motivuje velké množství lidí a dá se předpokládat, že v Berkeley dojde k nekompromisnímu střetu.

Komentáře

komentáře