Čeští politici na Twitteru, 30.03.2017

0

Jan Hamáček, předseda PS, a sociální demokrat, dnes na Twitteru vyjádřil názor, že klíčovým pro boj s terorismem jsou tajné služby. Nesouhlas. Klíčová věc pro boj s terorismem je nulová imigrace. Pane Hamáčku, všichni islámští teroristé, kteří v Evropě útočili, nejsou etničtí Evropané. Pokud sem islamisty ze Sýrie, Saudské Arábie a dalších zemí nebudeme pouštět, nebudeme tu řešit ani jejich české konvertity.

Tady má pan Kalousek pravdu. Tzv. apolitičnost neexistuje. Slovo politika označuje naše každodenní bytí, střetávání a prosazování zájmů. Apolitický člověk, potažmo apolitický politik, je jen nehybná loutka. A to není nikdo. Pan Drahoš se neuvedl nejlépe.

Ministr vnitra Chovanec má zásluhy v tom, že neakceptuje neomezenou imigraci. Ale v této věci je třeba být přísnější. Příliv nekvalifikovaných pracovníků ještě více snižuje cenu práce u nás, a diskvalifikuje tak české brigádníky a české nekvalifikované zaměstnance. Zaměstnávaní cizinců z dlouhodobého hlediska nepřináší nic dobrého. Full stop.

Komentáře

komentáře