Globalista Junckers vyhrožuje Trumpovi

0
Jean-Claude Juncker

V zatím nejostřejším vzkazu ze strany představitele Evropské Unie vůči americkému prezidentu Donaldu Trumpovi předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker vyhrožuje, že zničí Spojené státy, pokud Trump nepřestane podporovat rozpad Evropské unie.

Juncker, který je dnes na výročním sjezdu Evropské lidové strany na Maltě, řekl:

“Brexit neznamená konec. Hodně lidí by si to přálo, dokonce i lidé na jiném kontinentu, kde je nově zvolený americký prezident šťastný, že se Brexit stal, a vyzval ostatní země, aby udělaly to samé. Pokud bude takto pokračovat, budu podporovat odtržení Ohia a Texasu od Spojených států.”

Junckers během své řeči viditelně ztratil nervy a bylo znát, že Brexit je pro něj a další globalisty z Evropské unie šokem, ze kterého se dosud nevzpamatovali. Ve své hysterické řeči pak ještě pokračoval.

“Brexit není konec všeho a musíme to vnímat jako začátek něčeho silnějšího, něčeho lepšího!”

Prezident Evropské rady, Polák Donald Tusk, na Junckerse navázal, ačkoliv ne tak útočně, když snahy států o vystoupení z EU označil za bláznivé a nebezpečné. Neodpustil si ale útok na Geerta Wilderse a Marine Le Penovou, kteří prý se svými názory na imigranty představují organizovanou nenávist.

 

Komentáře

komentáře