Trumpův Twitter ukazuje, že před 4 lety Obamovi vyčítal to, co nyní sám udělal

0

Před 4 lety, kdy se poprvé mluvilo o použití chemických zbraní ze strany Assada, a toto tvrzení nebylo nikdy prokázáno, Donald Trump, ještě jako nezávislý člověk, vybízel k opatrnosti a prezidenta Obamu před útokem na Sýrii varoval. Jeho tweety mluví samy za sebe.

Pokud Obama zaútočí na Sýrii a nevinní civilisté budou zraněni a zabiti, USA budou vypadat velmi špatně.

Obamo, nepleť se do Sýrie. Nemáme vedení na vyhrávání válek.

Prezident musí mít schválení Kongresu, pokud chce podniknout útok, varoval Trump Obamu. Útok na Sýrii Trump nicméně podnikl také bez souhlasu Kongresu.

Poté upozorňoval, že Sýrie se stejně na útok připravila, protože Obama o něm dlouho jen mluvil. Tady Trump Obamu předběhl, moc toho neřekl a hned zaútočil.

Vysmíval se Obamově nerozhodnosti a slabosti, ale ocenil, že právě tyto vlastnosti Ameriku ochránily před drahým a hrozným útokem na Sýrii.

Pokud USA zaútočí na Sýrii, varoval, a zasáhne nevinné, svět Ameriku sežere. Vyzývá Obamu, ať se do Sýrie neplete a stará se o domácí naléhavé záležitosti.

Trump odpovídá na otázku, zda by napadl Sýrii. Odpovídá, že ne. Místo toho udělejme naši zemi znovu velkou, ať si v Sýrii bojují své války.

A konečně, nepleťme se do Sýrie.

Komentáře

komentáře