Wahábistický saudský režim poděkoval Trumpovi za úder v Sýrii

0
Poprava stětím v Saudské Arábii

S každou další hodinou se hroutí kdysi příznivý obraz prezidenta USA Trumpa. Z člověka, který Americe sliboval nevměšování se do zahraničních záležitostí, nekompromisní postoj k islámským radikálům a už žádnou další válku, se stal člověk, který možná rozpoutá válku světovou.

Dalším smutným důkazem jeho kolaborace se zlem je děkovný dopis saudského krále Salmana za úder v Sýrii. V Saudské Arábii vládne právo Šaria a je známo, že Saudská Arábie financuje stavbu radikálních mešit v Evropě. Zde je přepis dopisu:

Prezident Donald Trump včera mluvil s opatrovníkem Dvou Svatých Mešit, králem Saudské Arábie, Salmanem bin Abd al-Aziz al Saud. Král potvrdil silnou saudskou podporu vojenského úderu Spojených států proti letišti Sayrat v Sýrii a poděkoval prezidentovi za jeho odvážný čin, na kterém se oba shodli, že byl nezbytnou odpovědí na hrozný chemický útok proti nevinným civilistům. Oba vůdci stvrdili svůj osobní závazek k posílení dlouhodobého vztahu mezi jejich zeměmi a zavázali se zůstat v úzkém vztahu na bázi regionálních a bilaterálních záležitostí.

Comments

comments