Útok teroristy v Londýně má pátou oběť

0
Andreea Cristea, pátá oběť muslimského vraha z Londýna. Foto Facebook

Měl to být romantický víkend k jejím 33. narozeninám a její přítel ji chtěl ten večer požádat o ruku. Už to ale nestihl. Při jejich procházce na Westminsterském mostě do nich autem najel muslimský terorista Khalid Masood. Zatímco její přítel Andrei vyvázl jen se zlomenou nohou, Andreea Cristea byla z mostu sražena do Temže.

Její tělo vylovili rychle a v kritickém stavu ji sanitka odvezla do nemocnice. Zde lékaři dva týdny bojovali o její život a musela být na podpůrných přístrojích, protože její vnitřní orgány byly velmi poškozené. Nakonec to vzdali. Andreea byla oficiálně prohlášena za mrtvou 6.4. Příčina smrti, masivní selhání vnitřních orgánů a vážné poškození mozku. Když Andreeu odpojili od podpůrných přístrojů, její rodina i přítel Andrei seděli u její postele a dali ji poslední rozloučení.

Andreea se svým přítelem Andreiem. Ten večer ji chtěl požádat o ruku. Foto South West News Service

Její rodina učinila po její smrti krátké prohlášení:

“Po dvou týdnech boje o její život byla naše milovaná a nenahraditelná Andreea – skvělá dcera, sestra, partnerka, oddaná přítelkyně a ta nejskvělejší a život milující bytost, jakou si dovedete představit – krutě a brutálně vyrvána z našich životů tím nejvíc bezcitným způsobem.”

“Vždy na ni budeme vzpomínat jako na zářící paprsek světla, který bude navždy svítit v našich srdcích.”

“Nejsou slova, která vůbec mohla popsat zdrcující bolest a prázdnotu, která zůstala v našich srdcích.”

 

 

 

 

Komentáře

komentáře