Švédi se zbláznili. Za nedokonanou vraždu a znásilnění Afričanem 2,5 roku vězení!

0

Podle švédského tisku se tři mladé dívky a jejich kamarád sešli na párty v bytě ve městě Kista, nedaleko Stockholmu.

Jedna z dívek pozvala svého známého, jedenadvacetiletého imigranta z Libérie jménem Richeliu Jarara. A ten sebou přivedl svého kamaráda, devatenáctiletého imigranta z Keňi jménem Fayed Mwangi.

Netrvalo dlouho, a oba dva Afričani začali dívky sexuálně obtěžovat. Jejich švédský kamarád se jich začal zastávat a jeden z Afričanů mu do obličeje nastříkal slzný plyn.

Potom se na mladíka oba Afričani vrhli a bili a kopali ho s takovou zuřivostí, že mu způsobili vážné poškození mozku, modřiny a pohmožděniny po celém těle, zlomeniny a otevřené rány.

Dívky i Afričani si mysleli, že mladík byl ubit k smrti a Jarara nahrál na Snapchat video, kde se chlubil tím, že právě zabil člověka.

Švéd byl ale stále naživu, jen v bezvědomí a s trvalým poškozením mozku.

Jednu z dívek, která se pokusila zasáhnout, Mwangi škrtil, praštil s ní o zeď a poté i o zem.

Keňan pak chytil jinou dívku za vlasy, odtáhl ji do ložnice, a tam ji znásilnil. I ji škrtil a hrozil, že ji praští, pokud bude křičet.

Vše skončilo, když do bytu vpadl soused a umožnil dívkám utéci. Oba obohatitele švédské kultury pak zadržela policie.

Mwangi, který měl už záznam za jiné znásilnění z května 2016, u soudu za nedokončenou vraždu a dokonané znásilnění dostal jen 30 měsíců vězení. Po odpykání trestu by měl být vyhoštěn, ale ne nastálo. Do Švédska se po 10 letech smí vrátit.

Jeho komplic Jarara, který měl trestní rejstřík plnější, dostal u soudu tři roky. Ale až si svůj směšně krátký trest odsedí, vyhoštěn nebude.

Komentáře

komentáře