Starosta Berkeley je členem extrémní levicové skupiny

0
Jesse Arreguin s marxistou Sandersem

Policisté v kalifornské Berkeley v posledních dvou měsících prosluli tím, že když maskovaní levicoví radikálové mlátí Trumpovy příznivce a patrioty, nebo ničí veřejný majek, tak stojí stranou a jedí koblihy. Jejich pasivita umožnila v únoru velkému davu extremistů zapálit okolí univerzity v Berkeley a způsobit lidem čekajícím na přednášku pravicového komentátora mnohá zranění.

Stejně tak stáli stranou o měsíc později, když ti samí extremisté napadli početně slabší shromáždění na podporu Trumpa v centru města, a zasáhli až tehdy, když se napadení začali aktivně bránit.

A stejně tak nebyli vidět uplynulý víkend, když bylo zřejmé, že ve městě dojde ke konfrontaci mezi znepřátelenými tábory, a objevili se teprve tehdy, když byli levicoví extrémisté z centra města vyhnáni rozzlobeným davem koalice různých vlasteneckých a antikomunistických skupin.

Už v prvním případě se objevily důkazy, že starosta města, stoupenec Obamy a levicových myšlenek, Jesse Arreguin, policii výslovně nařídil, aby nezasahovala. A jiné vysvětlení jejich pasivity ani není možné. Policie města Berkeley nechávala maskované a viditelně ozbrojené levicové živly se celkem třikrát ve městě shromáždit bez jakýchkoliv problémů a snah o jejich odzbrojení či demaskovaní, a třikrát je nechala napadnout politická shromáždění jejich rivalů.

Vše dostává větší smysl, když se podíváme na Facebook starosty Arreguina a zjistíme, že je členem skupiny BAMN (By Any Means Neccessary – Všemi možnými prostředky), což je radikální násilná skupina která podle svých slov bojuje za práva imigrantů a proti Trumpově politice “všemi možnými prostředky.” Tedy i násilím.

Na videu je vidět vůdkyně BAMN, Yvette Felarca, jak napadá člověka s opačným názorem, a vzápětí se k ní přidávají její kolegové, kteří muže srazí na zem a brutálně do něj kopou.

Komentáře

komentáře