Ann Coulter zrušila své vystoupení v Berkeley kvůli hrozbě levicového násilí

0

Zakázali ji mluvit a její vystoupení pořádané místními republikány zrušili, ale ona chtěla stejně přijet. Její kauza vyvolala solidaritu na všech pravicových kanálech a příběh zmínily všechny velké americké noviny. Radikální levice chystala svůj tradiční násilný protest a patrioti z celé země slibovali, že Ann Coulter v Berkeley ochrání. Ta ale den před chystaným vystoupením oznámila, že své vystoupení ruší.

Podle všech zpráv stojí za rozhodnutím Coulter doporučení místní policie (kterou má na starosti komunistický starosta), že její vystoupení na “99%” vyvolá násilnou reakci. Svou podporu z bezpečnostních důvodů nejdřív stáhli mladí republikáni, kteří vydali prohlášení o tom, že policie odmítá zajistit bezpečnost jejich akce. A protože mladí republikáni nikdy nebyli žádní militanti, ze strachu svou podporu Coulter zrušili.

Ačkoliv se zítra do Berkeley chystala celá armáda patriotů, která by Ann ochránila, bez oficiální podpory místní republikánské organizace a pod tlakem policie z Berkeley, která ji odmítla poskytnout ochranu, to Ann Coulter vzdala.

Internet nyní zuří nad tím, co je jasným útokem na svobodu slova, jeden z pilířů americké demokracie. Pokud nemá místní policie zájem zajistit fungování demokracie pro své občany, je čas povolat Národní gardu. Vždyť Amerika takové případy už zažila v 60. letech, když několik tisíc příslušníku Národní gardy doprovázelo hrstku černých studentů do desegregované školy, protože místní policie je chránit odmítla.

Milo Yiannopoulos už se nechal slyšet, že do Berkeley přivede “Free Speech Army” a zajistí, že se pravicoví řečníci nebudou muset bát v Berkeley mluvit. Slíbil, že z Berkeley znovu udělá hlavní města svobody slova. Levicovým násilníkům a jejich sympatizujícímu starostovi navzdory.

Komentáře

komentáře