Marine Le Pen na videu děkuje aktivistům, co jí podporovali na internetu

0

Marine Le Pen zveřejnila video, ve kterém děkuje svým příznivcům, co ji podporovali na internetu. Ten je totiž vedle ulice dnes nejrozšířenějším bojištěm názorů a jak se ukázalo v amerických prezidentských volbách, kdo má na internetu převahu, může zvítězit.

Přepis textu:

Drazí přátelé. Udělala jsem toto video, abych vám poděkovala. Vy, internetoví aktivisté, kteří jste se zmobilizovali už na začátku mé kampaně, a pracovali jste na sociálních médiích 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Jste skvělým vysílačem pro můj projekt a pro mé akce. Aktivně se podílíte na mé kampani s kreativitou, energií, humorem. Inteligentně vzdorujete propagandě a šířeným lžím systémových médií. Patříte mezi tvůrce tohoto prvního vítězství, které mi dovoluje zúčastnit se druhého kola prezidentských voleb. A to nás umísťuje přímo na cestu k vítězství.

Jste ti, kdo mi dávají energii, kterou velmi potřebuji. Vaše nadšení a zápal jsou nepřekonatelné. Nikdo z mých poradců nemá při sobě tak výkonné aktivisty. To ukazuje, jak věřím, sílu patriotismu, sílu upřímného zapojení, ale také sílu mého projektu. Přitahuje stoupence a dává naději. Všude, každý den, na internetu i ve skutečném životě, se k nám přidávají noví vlastenci a stojí na naší straně.

Zbývá pár dní intenzivní mobilizace tak jako před prvním kolem, ale nyní se systém možná ještě více bude snažit použít proti nám patriotům všechny své zbraně. Karikatury, které zpronevěřují pravdu, manévry, nebudou šetřit ničím. A tak je to přesně na vás, s vámi budu počítat, že odhalíte pravdu vždy, když to bude nezbytné, aby jste přesvědčili a ukázali našim krajanům, že můj projekt je tu od toho, aby je chránil. Vy jste jeho nejlepší zvěstovatelé: zodpovědní, inteligentní a solidární, kteří mohou vysvětlit, že má volba vůdkyně Francie může být z dlouhodobého hlediska pro Francouze tou nejlepší zprávou.

Jsem kandidátkou lidu. A cítím to s každou patrností, když vidím všechny vaše akce, Když bojuji ve volbách, je to pro vás, s vámi a díky vám.

Komentáře

komentáře