Bohaté děti naletěly na Instagram párty za 12 tisíc dolarů!

0

Měl to být luxusní víkend na opuštěném ostrově na Bahamách plný skvělých příležitostí pro selfie s hvězdami Instagramu, prvotřídní kuchyní, dokonalými koktejly a krásnými chlapci a děvčaty za hudebního doprovodu předních hvězd současné scény. Událost roku, na kterou stál lístek až 12 tisíc dolarů, se změnila v noční můru, když mladí překvapení Američané na ostrově museli bojovat o každý sendvič, nedostatek ubytování a organizace vůbec, a místo selfíček museli čelit nepřátelsky naladěným místním a volně pobíhajícím divokým psům.

“Fyre Festival je dítětem promotéra Billy McFarlanda a rapera z Noughties, Ja Rulea, navrženým jako exotická alternativa Coachelly a podporovaná houfem Instagramových supermodelek zahrnující Bellu Hadid, Chanel Iman a Emily Ratajkowski,” psal o události The Telegraph.

Návštěvníci z místa hlásili jinou zkušenost. “Napůl postavené stany, zavazadla vyhozená na zem z kufru dodávky, zloději a lupiči číhající na příležitost návštěvníky okrást o jejich peněženky, neochotný personál, a ´luxusní kuchyně´, která se ukázala být ničím jiným než sendvičem se šunkou a sýrem,” společně s mnoha dalšími příběhy zoufalství, které byly zachyceny na sociálních sítích.

“Není tu voda, elektřina ani ochranka.”

“Luxusní kuchyně od Stevena Starra.”

Bar

Úschovna zavazadel. Lidem organizátoři zapomněli sdělit, že si mají vzít vlastní zámky.

Výdej zavazadel. Na zem a potmě.

“Jsme tu zamčení bez vzduchu, bez vody a bez jídla.”

Luxusní kuchyně podruhé

Festival má svojí dohru i v politické rovině. Většina nešťastníků, kteří zaplatili veliké peníze za lístek na bahamskou párty, byli bílá děcka. Někteří politicky přeangažovaní uživatelé Twitteru už se do nich pustili.

Komentáře

komentáře