Šestý ubodaný člověk v Londýně za jeden týden

0

Tři ubodaní lidé minulý víkend a další tři tento týden. To jsou čísla z Londýna, kde jsou v poslední době útoky nožem na vzestupu.

Minulou sobotu byl ve čtvrti Enfield ubodán nožem Damien McLaughlin. Policie pachatele, kterému je 17 let, dopadla.

V neděli brzy ráno byl ve čtvrti Battersea nalezen ubodaný 17-letý chlapec. Jeho vraha policie zatím nenašla.

Později večer byl v Bow Common Lane zavražděn šedesátiletý Keith Sinclair.  Policie na místě nejdříve našla 54 letého muže s bodným zraněním, kterého odvezla do nemocnice, a od něj se policisté dozvěděli, že na místě je prý další pobodaný. Ten už byl ale mrtvý. Případ se vyšetřuje.

V úterý ve čtvrti Wandsworth zemřel na následky pobodání 24 letý Abdullah Hammia. Podle policie strávil nějaký čas ve vězení a jeho vražda měla být odvetou za rvačku s jiným vězněm.

V pátek ráno byl v centru Londýna na autobusové zastávce Marylebone nalezen další mrtvý člověk. Muž ve věku 48 let byl pobodán v autobuse, a než dorazila pomoc, zemřel.

A později toho samého dne se ve čtvrti Peckham na ulici ozval křik, když lidé z místních obchodů utíkali k muži, který se s bodným zraněním skácel na ulici. Policie nyní hledá svědky, kteří by do šesté vraždy v Londýně za poslední týden mohli vnést jasno.

Komentáře

komentáře