Žena znásilněná imigranty se rozhodla vystoupit z anonymity a promluvit

0

Není to první a bohužel ani ne poslední obětí znásilnění, ale na rozdíl od jiných žen, které se po znásilnění uzavřely do sebe, a stydí se o něm mluvit, se Chelsey Wright, matka tří dětí z anglického Sunderlandu rozhodla promluvit.

Stalo se to 3.září 2016, když si se svou maminkou a kamarádem vyrazila posedět do centra města. Obešli pár podniků, dali si několik drinků, a nakonec skončili v jedné hospodě, kde se Chelsey od svého doprovodu oddělila.

Další věc, kterou si pamatuje, bylo probuzení v cizím domě, bez jediné vzpomínky, jak se tam dostala. Vedle ní ležel cizí muž.

Pokusila se z domu odejít, ale dveře byly zamčené. Muž se probudil, chytil ji a praštil s ní o dveře. Volala o pomoc a křičela, ale muž ji řekl, že nikam nejde a smál se. Pak dveře otevřel a dovnitř vešel další “turecky” vyhlížející muž.

Vyběhla z místnosti a snažila se utéct, ale někdo ji skopnul ze schodů a vytáhl za vlasy zpět. Vytrhla se mu a seběhla schody, kde na ní čekali tři další tmaví muži.

Jeden ji chytil pod krkem a hodil s ní o zeď a řekl ji, že ji podříznou. Neví, jak se dostala z domu, ale povedlo se jí to. Pronásledovali ji ulicí a Chelsey volala o pomoc a zjistila, že ví kde je. Byla to Peel Street, místo, kde bydlí její strýc. Doběhla do jeho domu a ten ji naložil do auta a odvezl domů, kde na ní čekala maminka, co se jí celou noc snažila najít.

Pak zkolabovala a probrala se až v 11 dopoledne. Protože měla tělo samý šrám, rozhodla se kontaktovat policii.

Když policie zjistila, že byla v bezvědomí, poslali ji do centra pro oběti sexuálních útoků, protože tušili, že se mohlo stát něco víc. Chelsey podstoupila kompletní vyšetření a lékaři z ní sebrali stopy cizí DNA.

Ještě ten den policie provedla razii v domě, ze kterého Chelsey uprchla, a zadržela zde 6 imigrantů ze Sýrie a Iráku. Z provedených testů DNA se zjistilo, že ji tu noc všichni znásilnili.

Soud ale všechny muže propustil na kauci a jsou na svobodě. V Anglii proto nyní probíhá kampaň pod jménem Spravedlnost pro Chelsey, která chce poukázat na rostoucí problém s případy znásilnění ze strany imigrantů, které se policie neobtěžuje ani řádně řešit ani řádně trestat.

 

 

 

 

Komentáře

komentáře