Francouzský patriot z Paříže říká: Tyto volby jsou poslední nadějí Francie

0
Pierre Larti. Foto hris Tomlinson/Breitbart London

Londýnská větev zpravodajského webu Breitbart udělala rozhovor s předsedou pařížské pobočky organizace Génération Identitaire (GI), Pierrem Lartim, který tvrdí, že obtěžování rodilých Francouzů imigranty se v některých částech Paříže stalo zcela běžným a pokud bude ve víkendových volbách zvolen Macron, problém se tím jen zhorší.

Pierre Larti vysvětluje, že jeho politické postoje byly zformovány jeho osobním životem. Tvrdí, že on a jeho bratr byli neustále napadáni cizinci jen proto, že jsou Francouzi.

“Někdy došlo i k násilí. Byl jsem zbit, protože jsem byl jediný Francouz ve veřejné dopravě, nebo na ulici,” vysvětluje Larti.

Podle šéfa pařížské GI se tento typ zkušeností stal obvyklý hlavně pro mladé lidi žijící na předměstích na severu Paříže. Terčem cizinců jsou prý hlavně ženy. “Podmínky pro ženy ve Francii jsou dnes otřesné. Pokud jste světlovlasá žena na severu Paříže, nedávám vám ani pět minut, než vás někdo začne obtěžovat.”

Larti vysvětluje, že události, jako byly sexuální útoky v Kolíně nad Rýnem, přivedly do jeho organizace mnoho žen.

“Už se necítíte, že jste ve vlastní zemi,” dodává. “Máme právo žít ve vlastní zemi s našimi hodnotami.”

“V některých částech Francie už původní Francouze nenajdete. Je konec, víte?”

Protiimigrantská prezidentská kandidátka Marine Le Pen obhajuje uzavření hranic a deportaci známých islámských radikálů, což Larti podporuje, ale věří, že to k vyřešení problémů Francie nestačí.

Larti říká, že by chtěl vidět repatriaci všech, kteří odmítají přijmout francouzské hodnoty, na jejichž zničení, jak věří, současná vláda systematicky pracuje.

Ve věci Evropské unie Larti říká, že není proti EU jako konceptu, ale proti vedení tohoto politického bloku. “Podle mého názoru jsou dnes evropské země velmi jednotné. Ale ne díky EU, ale kvůli masové imigraci, která ohrožuje život naší země, i národa.

Jeho organizace GI se kromě protestů věnuje i charitě. Hlavně během zimních měsíců, což nazývají Generace solidarity, kdy se snaží pomáhat francouzským bezdomovcům. Larti říká, že mnoho etnických Francouzů, kteří jsou bez domova, se bojí chodit do sociálních center, které jsou plné cizinců, protože se bojí násilí, a tak končí na ulici a bez pomoci.

S prezidentskou volbou, která se rozhodne již tuto neděli, se Larti obává, že se věci ve Francii s případným vítězstvím Macrona mohou jen zhoršit.

“Stále věřím v politické řešení, ale na jak dlouho? To upřímně nevím. Pokud Emmanuel Macron ve volbách zvítězí, už si nejsem jistý. Je to můj osobní názor – ne názor organizace – ale pro mě jsou tyto volby možná poslední, které máme.” Dodal, že po volbě Francoise Hollanda před pěti lety v zemi dramaticky vzrostly teroristické útoky.

“Pokud Emmanuel Macron, nebo možná Marine Le Pen, nepodniknou žádné pádné kroky, nevěřím, že za pět let budeme nějaké volby vůbec pořádat.”

Lartiho názory jsou v souladu s postoji francouzského odborníka na islám, Gillese Kepela, který předpovídá, že radikální islamisté mohou Evropu vehnat do možné občanské války.

Komentáře

komentáře