Ve francouzských prezidentských volbách prohrála Francie

0
Vítězové prezidentské volby ve Francii

Podle předběžných výsledků, které, pokud se ještě změní, tak zřejmě jen nepatrně, je novým prezidentem Francie Emmanuel Macron. Je to dobrá zpráva pro neevropské imigranty, kterým Macron nechá otevřené hranice. Je to dobrá zpráva pro islamisty, kterým chce Macron pomoci konvertovat francouzské školáky. Je to dobrá zpráva pro marxisty z vedení Evropské unie, kteří si nad Francií udrží svou kontrolu. Je to dobrá zpráva pro George Sorose a další globalisty, kterým Macron půjde v jejich plánech na ruku. Je to dobrá zpráva pro velké korporace, kterým Macron dovolí přesunout výrobu z Francie do zahraničí.

Je to špatná zpráva pro Francouze, kteří se chtěli zbavit islamistického teroru. Je to špatná zpráva pro Francouze, kteří mají dost toho, jak imigranti mění tvář Francie.Je to špatná zpráva pro francouzské dělníky, kteří budou dál přicházet o práci ve prospěch levnějších cizinců. Je to špatná zpráva pro Francouze, kteří chtějí nezávislou a silnou Francii. Je to špatná zpráva pro celou Francii.

Uměle vytvořený kandidát establishmentu s drtivou pomocí francouzských médií a pomocí evropských politických špiček porazil kandidátku lidu. Jak už naznačovali mnozí francouzští patrioti, tyto volby byly možná poslední šancí, aby Francie získala zpět svou velikost. Nyní, když bude pokračovat nekontrolovaná imigrace a islamizace Francie, cesta zpět bude zřejmě nemožná. Francie, jakou jsme ji znali ze starých filmů, přestane existovat. Na tom, jakým směrem bude směřovat, není nic dobrého, nic pozitivního.

Dnešní prezidentská volba nemá vítěze, jen poražené. A tou je Francie.

Komentáře

komentáře