Nová předsedkyně Alternativy pro Německo označila Merkelovou za blázna

0
Alice Weidel

Dr. Alice Weidel, nová předsedkyně strany Alternativa pro Německo (AfD), obvinila Angelu Merkel z toho, že je šílená.

Dr. Weidel citovala prezidenta Trumpa, který tvrdil, že německá kancléřka je šílená kvůli své imigrační politice otevřených dveří.

Řekla: “Od září 2015 máme politiku otevřených dveří, která nemá právní základ. Díky této imigrační politice bude naše země zničena.”

“Donald Trump řekl, že Merkel je šílená a já s tím absolutně souhlasím.

“To, co se tu děje, je absolutně nesmyslná forma politiky.

Dr. Weidel dodala, že otevřené hranice by měly být “výjimečný úkaz” v nouzových situacích, a ne být otevřeny 18 měsíců, jak to německá kancléřka dovolila.

Dodala: “Německo potřebuje kvalifikované migranty. Lidé, kteří sem přišli jako uprchlíci, jsou negramotní, nemají žádnou kvalifikaci. Nakonec půjdou zpátky, toto prostě nemůže pokračovat.”

Dr. Weidel řekla, že vstup migrantů do Německa přes Rakousko byl nezákonný, a že je připravena kvůli tomu s Merkel bojovat.

Jak tvrdí, podle německého azylového zákona nemohou migranti žádat o ochranu, pokud přišli z jiné země, která je vázána Ženevskou konvencí.

Řekla: “Nemůže se prostě stát, že stát vzdá kontrolu svých hranic. To je v protikladu s německým azylovým právem.”

Také dodala, že zákon a právo jsou porušovány v celé Evropě.

AfD je jedna z nejmladších stran na německé politické scéně, která byla založena skupinou ekonomů jako protestní strana proti měně Euro v roce 2013.

Komentáře

komentáře