Generace Identity vytváří protiváhu Sorosovým lodím ve Středomoří

1

Jak už bylo informováno, Lauren Southern a aktivisté organizace Generace Identity, se z pátku na sobotu pokusili zablokovat loď německé nevládní organizace, která na moři hledá imigranty a místo vracení je do Libye, je odváží na italské pobřeží.

Tito aktivisté nyní založili projekt pod názvem “Defend Europe” jehož cílem je “zastavit invazi do Evropy a umírání na moři.” Projekt kritizuje Sorosem sponzorované nevládní organizace, jejichž lodi křižují Středomořím, a jsou fakticky zodpovědné za to, že se imigranti z libyjských břehů pouští na moře klidně i v přeplněných člunech, protože vědí, že je nevládky “zachrání.”

Projekt Defend Europe zveřejnil na webových stránkách defend-europe.org misi celého projektu.

Každý týden, každý den, každou hodinu – lodi přeplněné ilegálními imigranty zaplavují evropské hranice. Probíhá invaze. Masivní migrace mění tvář našeho kontinentu. Ztrácíme bezpečí, náš způsob života a stáváme se menšinou ve vlastních zemích. Naše budoucnost je v ohrožení.

Shromáždili jsme se z celé Evropy na Sicílii, abychom přešli k činům. Naše mise je jasná a jednoduchá: Bránit Evropu. Konfrontovali jsme loď organizace “SOS MEDITERRANE” a ukázali, že jejich akce už nebudou tolerovány. A to byl jen začátek.

Připravujeme velikou záchranou operaci ve Středomoří. Jejím posláním je záchrana Evropy zastavením nelegální migrace. Chceme shromáždit posádku, vybavit loď a vztyčit plachty ve Středozemním moři k pronásledování pašeráckých lodí. Chceme ukázat, že takzvané “humanitární” nevládní organizace spolupracují se zločineckými pašeráky lidí, kteří žijí z lidské bídy. Chceme chránit naše hranice před ilegální migrací, a chceme čelit nepříteli na moři.

Abychom mohli naší misi zahájit, potřebujeme vaši pomoc. Imigrační lobby je financovaná stovkami tisíc eur jak vládou tak velkými dárci. My, na druhé straně, jsme s financováním této mise na záchranu Evropy závislí čistě jen na vás. Pracujme společně pro naši budoucnost.

Stránka je ve třech jazycích a aktivity této mise je možné podpořit částkou již od 5 eur.

http://defend-europe.org/en/support-us_en/

 

Komentáře

komentáře