Oběť pedofilů v Rotherhamu policie nutila, aby neříkala, že útočníci jsou Asiaté

0

Emma, které bylo před čtrnácti lety 13, promluvila v rozhovoru s Katie Hopkins pro rádio LBC, jak tehdy probíhalo vyšetřování.

“Ve chvíli, kdy jsem policii řekla jména, tak se mnou začali jednat jako s tou, co má problém, s tou, která je rasistka.” Policie ji důrazně řekla, aby do protokolu neuváděla etnicitu pachatelů. Emma tehdy musela ze strachu o život opustit Anglii.

Rotherhamský pedofilní skandál se týkal 1400 dětí a 18 lidí za něj skončilo ve vězení. Řádění pakistánských pedofilů trvalo tak dlouho, protože policie nechtěla jednat kvůli obvinění z rasismu.

Emma, která byla znásilněna několikrát, řekla: “Oznámila jsem to už před 14 lety. Šla jsem na policii, rodiče také. Vypovídala jsem na video, chtěla jsem spolupracovat.”

“Když jsem byla poprvé znásilněna, byla jsem panna, bylo mi 13. Chytli mě, drželi mě, a znásilnili. Tehdy to začalo. Mohlo to být jednou za týden, každý týden, a střídali si mě mezi sebou. Když mi bylo 14, vzali mě do jednoho domu a tam mě zamkli, a střídali se na mě. Jeden po druhém. To byl můj život.”

Pedofilní pakistánský gang byl po odhalení svých 16 let trvajících zvěrstev odsouzen celkem na 280 let vězení. Dívky se svými traumaty bojují dodnes.

 

 

Komentáře

komentáře