Bratr ministra propagoval na radnici Prahy 4 islám

0
Propagace islámu pod záštitou městské části Prahy 4

Tak už to začíná i u nás. Propagace islámu organizovaná státem. Se sálem plným lidí nesouhlasících s propagací islámu se včera setkal bratr ministra spravedlnosti za ANO, Petr Pelikán. Sezení, které mělo název Beseda o Islámu s PhDr Petrem Pelikánem, se včera konalo v budově Nuselské radnice a pod záštitou Prahy 4.

Možná i díky včerejšímu útoku v Manchesteru, který spáchal islámský radikál, byl sál radnice zaplněn jen kritiky islámu. Petr Pelikán tak neměl možnost si s nikým notovat, ale musel čelit mnoha argumentům, ze kterých mu bylo horko.

Petr Pelikán, který je honorárním konzulem Sudánu, musel nejdříve čelit ostrému proslovu jednoho z diváků, který popsal své zkušenosti ze Sudánu, a mluvil o tom, jak byl osobně svědkem obchodu s otroky. Pelikán to popřel.

Na jiný dotaz, jak je to vlastně s džihádem, který musí vést každý muslim, a jehož cílem je islamizace celého světa, i toto Pelikán popřel, načež mu byly citovány verše z Koránu, které muslimy k džihádu zavazují.

Na otázku, zda by Pelikán na rozkaz někoho zabil, odpověděl, že on ne, a neurčitě řekl, že místo něj by to udělal někdo jiný.

Na závěr ovšem přiznal, pod palbou dotazů, že prorok Mohamed souložil s devítiletou dívkou.

Akci si velmi pochvaloval jeden z organizátorů, Petr Kučera z TOP 09, a zastupitel Prahy 4.

Debaty se z pozice kritiků zúčastnili i někteří členové pražské organizace strany SPD Tomia Okamury.

Komentáře

komentáře