Jestli takto vypadá, když teroristé prohrávají, nechci je vidět vítězit, říká Katie Hopkins

0
Katie Hopkins

Sloupkařka pro Daily Mail, Katie Hopkins, burcuje proti politicky korektní odpovědi na teroristický útok v Manchesteru, při kterém zahynulo 22 lidí a desítky dalších byly zraněny.

Řekla, že britští politici tvrdí, že to je “běžná situace” a “budeme pokračovat, jakoby se nic nestalo,” a že občané vidí, že tak to není.

“Theresa May říká, že teroristé nikdy nezvítězí. A já si myslím, že hodně z nás cítí, že jestli takhle vypadá, když prohrávají, tak je vážně nechceme vidět vítězit,” dodala Hopkins. “A myslím, že můžeme upřímně říct, že nestojíme jednotní. Jediná věc, ve které můžeme být jednotní, je požadování akce.”

Upozornila, že útočník, Salman Abedi (22), se měl před několika týdny vrátit z Libye, a bylo mu dovoleno se vrátit do země ačkoliv byl v hledáčku bezpečnostních složek.

“Právě jsme nechali džihádistu, který se vrátil z Libye a dost možná i ze Sýrie, přijít zpět do Británie. Není nám dovoleno ho nazývat islámským teroristou. Nesmíte používat slovo ‘islám’ ve spojení s ním. Musíme jej nazývat ‘zlem’, řekla Hopkins. “Podle slovníku, který používají, jej nikdo neidentifikuje jako islámského teroristu. Zamlžují to, nazývají to zlem, což znamená, že s tím nic nemůžeme dělat, když to zlo nesmíme správně pojmenovat.

“A my říkáme, ‘Ne, my chceme slyšet pravdu. Toto je islámský terorismus, a my se musíme začít bránit,'” dodala.

Hopkins tvrdí, že mnoho hlasů, jako ten její, bylo v britské politicky korektní atmosféře, která chrání ‘lidská práva’ džihádistů, umlčeno.

“Už nás unavuje poslouchat pohádku, jak jsme silní a džihádisté slabí. Ne, byli jsme sraženi k zemi, a šlape se po nás,” řekla Hopkins. “Všechny naše priority jsou špatné. A to co chci říct Velké Británii je, že musíme stát jednotní proti teroru. Budeme stát jednotní ve výzvě k činu, v požadavku reakce. Chceme, aby džihádisté z našich zemí zmizeli, nebo skončili ve vězení. Nemůžou mít větší práva, než naši synové a dcery.”

Komentáře

komentáře