Heineken v nové kampani propaguje svět bez hranic

0

Na nových plechovkách piva Heineken se objevil následující reklamní text:

Na otevřený svět. Svět bez hranic a bariér. Na myšlenku, že je toho víc, co nás spojuje, než co nás rozděluje. Připij si s člověkem vedle tebe pro nalezení společné řeči. Protože cizinec je jen přítel, se kterým sis zatím nedal vychlazený Heineken. Otevři svůj svět.

Na ideji otevřeného světa, kterou propaguje levice, je zajímavá jedna věc. Týká se jen otevření západního světa. Nebo už jste někdy slyšeli výzvy k Saudské Arábii, aby se otevřela polonahým dívkám z Evropy? Slyšeli jste výzvy k Tibeťanům, aby nebyli tak zaprdění, a otevřeli se víc Číně? Slyšeli jste výzvy kmenům obývajícím pralesy Amazonie, aby k sobě konečně pustili turisty a těžaře? Slyšeli jste volání směrem k Izraeli, aby zboural zdi, a pustil mezi sebe Palestince? Slyšeli jste výzvy americkým Indiánům, aby opustili ty své izolované rezervace, a začali žít ve městech? Slyšeli jste, aby australským Aborigincům někdo říkal, že mají na své území, což je prakticky celé vnitrozemí Austrálie, pustili osadníky z Evropy a Asie? Neslyšeli? NEJSTE SAMI.

Otevřený svět a svět bez hranic ve skutečnosti znamená otevřená Evropa a Evropa bez hranic. Evropa, ve které se má mačkat několik miliard “potřebných” z celého světa. Evropa, jejíž podoba otevřením se zanikne a zmizí. Otevřená Evropa znamená konec Evropy tak, jak ji známe. Otevřená Evropa znamená mraveniště lidí, kteří spolu nemají nic společného. Kromě toho Heinekenu.

 

Komentáře

komentáře