Chcete v Německu dostat azyl? Přiznejte se k vraždě!

0

Jak je současný evropský azylový systém směšný dokazují statistiky z Německa, kde roste počet tvrzení žadatelů o azyl, že ve své vlasti spáchali vraždu. Podle evropské legislativy nemohou být zpět do vlasti vydáni ti žadatelé o azyl, kterým doma hrozí trest smrti. A to je případ nejen teroristů, ale i žadatelů, kteří tvrdí, že vražda, kterou spáchali, neměla politický motiv. Mnohé země v Africe a Asii totiž smrtí trestají každou vraždu.

Stejně tak roste počet konverzí z islámu na křesťanství. Žadatelé o azyl mohou úspěšně tvrdit, že doma jim za odpadlictví od víry hrozí smrt. Země, které odpadlictví od islámu trestají smrtí jsou Afghanistán, Irán, Malajsie, Maledivy, Mauretánie, Nigérie, Pakistán, Katar, Saudská Arábie, Somálsko, Sudán, Spojené arabské emiráty a Jemen. Ačkoliv v Pakistánu není trest smrti za odpadlictví, ale za rouhání.

Takže, přiznejte se k vraždě, i domnělé, kterou se evropským vyšetřovatelům nepodaří prokázat ani vyvrátit, nebo konvertujte ke křesťanství či prohoďte na Facebooku jako Pakistánec pár urážek Proroka, a z Evropy vás podle platné legislativy už nic nedostane.

Comments

comments