Tohle bylo pro Alláha

0
Diváci Al Jazeera slaví teroristický útok v Londýně

Válka, o které establishment na západě předstírá, že neexistuje, má další oběti. Úřady v Londýně potvrdily sedmou oběť řádění muslimských fanatiků, kteří na London Bridge nejprve dodávkou najížděli do lidí, pak vyběhli a bodali do ležících a stojících lidí noži a to samé udělali v blízkém baru. Není to válka s žádnými šílenci, žádnými duševně nemocnými jedinci, ale válka s lidmi, kteří berou islámské učení smrtelně vážně.

“Tohle je pro Alláha,” křičeli prý podle očitých svědků, když na mostě bodali noži do mladé ženy. Britská policie a politici jsou zatím skoupí na slovo ohledně motivu, ale lidé jej znají. Motivem je džihád – násilný boj, který neskončí, dokud na světě bude žít jediný nemuslim.

Je vcelku jedno, že údajně většina muslimů je umírněná a islám si vykládá po svém. Ta radikální menšina je odhodlaná nás všechny konvertovat, nebo zabít. A umírněná většina s tím nic neudělá. Tak jako ve striktních muslimských zemích se mlčící většina agilní menšině přizpůsobí. Ale co my nemuslimové?

Na západě ztratili veškerý pud sebezáchovy. Dnes bude celá Británie posílat své modlitby, pokládat na London Bridge plyšové medvídky a květiny, a někdy v týdnu se uskuteční demonstrace jednoty a zazní prohlášení, že “teroristé nás nezastraší.” Tento kolotoč bude trvat přesně do chvíle dalšího útoku, kdy se plyšoví medvídci a květiny jen přenesou na jiné místo.

Další bílí Britové pochopí, že v Londýně už nechtějí žít, a z města odejdou, čímž se jejich počet v Londýně dostane pod polovinu a Londýn se stane většinově neevropským městem.

Radikální salafisté budou posilovat svůj vliv, který bude mít vliv i na umírněné muslimy, kteří budou těmi radikálními dnes a denně upozorňováni, že nejsou dobrými muslimy. Londýn se tak postupně stane městem se salafistickou většinou a bude připomínat Saudskou Arábii.

Foto: Police Scotland

Ti Britové, kteří zůstanou, nakonec raději konvertují, aby měli klid, a ti ostatní budou vyhnáni nebo zlikvidováni v aktech teroru, který “nebude mít nic společného s islámem.”

Islámské radikály nezastaví plyšoví medvědi, ani koncerty, ale tvrdá pěst. Dokud to v Británii nepochopí, jejich konec je nevyhnutelný.

POZOR, VIDEO JE DRASTICKÉ

Komentáře

komentáře