Zveřejněno video s posledními vteřinami života londýnských muslimských zabijáků

0

Tommy Robinson, britský protiislamistický aktivista, zveřejnil video zachycující poslední chvíle života muslimských teroristů, kteří útočili v Londýně dodávkou a noži.

Trojice je viděna, jak se klidným krokem snaží dostat do baru Wheatsheaf, ale v tu samou chvíli jde přes silnici muž a muslimové si vyberou jeho. Ti tři mají v tu chvíli na svědomí už osm mrtvých a desítky zraněných, a před chvíli ustoupili před statečným fanouškem Millwallu, který s nimi svedl tvrdý boj v jiném baru.

Rozbíhají se k muži jdoucímu po ulici a bodají do něj nožem. Muž jde k zemi, ale v tu chvíli už přijíždí první policejní auto a z něj vybíhají ozbrojení muži zákona. Jeden z muslimů se s nožem obrací na přibíhající policisty a snaží se zaútočit, ale konec už se blíží. Na záběrech jsou ještě vidět židle letící směrem k teroristům, kterými se je snaží napadnout návštěvníci baru, ale policie reaguje velice rychle. Tři policisté vypálí celkem 50 ran, které agresory posílají do pekla. Celá akce od jejich výstupu z auta do eliminace teroristů trvá jen šest sekund.

Napadený muž je vidět, jak se zvedá, a utíká. Muž se stejným oblečením je později zachycen na fotografiích, kde je ošetřován zdravotníky. Jeho stav je neznámý.

Comments

comments