“Alláh tě dostane,” volaly na ní tři Asiatky, a pak ji pořezaly

0

Žena okolo třiceti let jménem “Katie”, sestřička v pečovatelském ústavu ve východním Londýně, byla ve středu na cestě do práce napadena třemi Asiatkami. Ty se na ní vrhly zezadu, srazily ji k zemi, kde na ní kopaly, a nakonec jedna z nich vytáhla nůž a pořezala ji. Vše doprovázely výkřiky o Alláhovi a Koránu a nechaly toho teprve ve chvíli, kdy se na ulici objevil muž, který napadené spěchal na pomoc.

Celá nechutná scéna trvala asi 10 minut, a než se na místě objevila policie, útočnice byly pryč. Policie případ vyšetřuje, ale odmítla napadení řešit jako terorismus, a neřeší jej ani jako zločin z nenávisti.

Provozovatelka pečovatelského domu, Karrien Stevens, popsala, že její zaměstnankyně dorazila do práce podepřená mužem, který ji zachránil. Měla vytrhané chomáče vlasů, zlomená žebra, podlitiny po celém těle a řeznou ránu na ruce.

Nejpikantnější na celé záležitosti je, že o incidentu informovala televizní stanice BBC, ale vystřihla zmínku, kde paní Stevens hovoří o tom, že útočnice při napadení mluvily o Alláhovi.

Komentáře

komentáře