Je to tu. My, Polsko a Maďarsko ve válce s EU kvůli imigrantům

0

Jak se dalo čekat, Brusel dnes oznámil, že proti České republice, Polsku a Maďarsku zahájí řízení pro naše odmítnutí přijímat imigranty podle tzv. kvót.

Systém kvót, neboli přerozdělení uprchlíků, nám byl vnucen Evropskou unií a v jeho rámci jsme měli během dvou let přijmout 2600 imigrantů. Přijali jsme jen 12, protože naše vláda si uvědomuje, že většina země je rezolutně proti jejich přijímání a politik, který něco takového podpoří, spáchá politickou sebevraždu. Stejný, možná ještě ostřejší postoj zaujalo i Polsko a Maďarsko, a EU, která má zájem Evropu zaplavit imigranty a nedělá nic pro jejich zastavení, právě naopak, se nás za to teď rozhodla trestat.

Česká republika má teď dva měsíce na to, aby závazky EU začala plnit. Naše země to ale odmítá, proto záležitost skončí u Evropského soudu. Pokud ten shledá, že jsme porušili nějaké dohody, čekají nás finanční sankce a zřejmě i jiné formy sankcí ze strany EU.

Evropská unie argumentuje, že terorismus v Evropě nespáchal nikdo z přerozdělených uprchlíků, ale my už tyto argumenty musíme jednoznačně odmítnout. Problémem není přeci jen terorismus, ale i viditelná neintegrace imigrantů a to, že mění podobu Evropy k nepoznání.

Stojíme teď s Polskem a Maďarskem v jedné linii, a snad naše vláda zachová stejně pevný postoj, jako má nyní. Příklad západních zemí není hoden následování a proto si zachovejme to, co máme.

Komentáře

komentáře