Syřané obtěžovali dívky v bazénu u našich hranic

0
Foto Getty

V německé městě Löbau, které leží těsně za našimi hranicemi u Hrádku nad Nisou, byli zatčeni čtyři Syřané, kteří na místním koupališti Herrenmannsbad natáčeli malé dívky a nevhodně se jich dotýkali.

“Dva žadatelé o azyl, možná čtyři, tam obtěžovali dívky. Také si natočili video, kvůli kterému jsou obviněni. Nyní čekáme na výsledky vyšetřování prokuraturou,” řekl starosta Löbau Dietmar Buchholz.

Imigranti měli použít své telefony k natáčení dívek. Když jeden z nich začal jednu dívku fyzicky obtěžovat, plavčík ho zarazil a zavolal policii.

Policie říká, že imigrant (31) dívky natáčel, zatímco jeho krajan (27) dívky obtěžoval v bazénu. Jejich dva společníci (19 a 21) jsou nyní vyslýcháni jako svědci.

Starosta Buchholz prohlásil, že čtveřice výtečníků má na městské koupaliště zákaz.

U blízkého jezera Berzdorg také viděli středovýchodně vypadající muže, kteří si natáčeli ženy na telefony. Město, které jezero spravuje, si proto najalo bezpečnostní službu, které bude jezero hlídat.

Nárůst sexuálních zločinů na německých a rakouských bazénech páchaných imigranty je alarmující. Bude dobré toto léto zesílit ostrahu i českých koupališť.

Komentáře

komentáře