PayPal zablokoval příspěvky pro skupinu, která chce zastavit pašeráky imigrantů ve Středozemním moři

0

Před časem vzniklý projekt Defend Europe (Braňte Evropu), který se snaží získat finance na pronájem lodi a posádky, která by ve Středozemním moři bránila “Sorosovým” lodím do Evropy přivážet imigranty, má problémy. Americká platební brána PayPal projektu zablokovala účet.

Naší politikou je zabránit, aby byly naše služby zneužívány společnostmi, jejichž aktivity propagují nenávist, násilí a netoleranci. Tolik krátké prohlášení ze strany PayPal k zablokování účtu.

Pokud se snažíte bránit invazi Evropy, která nejen že je nelegální, ale pro budoucnost Evropy představuje obrovské nebezpečí, jste nenávistný, násilný a netolerantní. Pokud si jedete lodí k libyjským břehům, kde na palubu naložíte pár set lidí z Nigérie, co sotva stačili do moře strčit palec, a tím je “zachráníte” a odvezete na pobřeží Itálie, je vše v pořádku a jste skvělí lidé, kterým žádné sankce nehrozí.

Skupina plánuje “shromáždit tým profesionálů, pronájem lodi a plavit se po Středozemním moři,” kde by posádka blokovala Sorosovy lodě a donutila je imigranty vyložit ne v Itálii, ale tam, kde do moře vstoupili. Tedy na pobřeží Libye.

Skupina pořádá prezentace svých cílů v italských městech

Generace Identity, která spolu s dalšími skupinami za akcí stojí, tvrdí, že pokud by jejich loď narazila na imigranty v nouzi, pomohla by jim, ale vrátila je zpět do Libye.

Iniciativa má do této chvíle úspěch. Místo plánovaných 50 tisíc EUR se vybralo již 65 tisíc. Stále to jsou ale pouhé drobné proti tomu, jaké finance na provoz “záchranných” lodí vynakládá Soros a spol.

I přes zablokování PayPal účtu je skupina schopna peníze přijímat skrze platbu kreditními kartami.

Komentáře

komentáře