Několik tisíc imigrantů v Madridu požadovalo, aby Španělsko přijímalo více imigrantů

0

Změnit Španělsko v Afriku je zřejmě cílem imigrantů a levicových skupin, kteří včera v hlavním městě Španělska protestovali proti tomu, že Španělsko přijímá málo imigrantů. To do dnešní doby přijalo z uprchlických táborů v Itálii a Řecku jen 1304 lidí. Mnohem víc se jich do země ale dostává nelegálně.

Několik tisíc lidí včera v Madridu s transparenty “Přivítejme je právě teď” a “Už žádné hranice” pochodovalo po ulici Gran Via a trvalo na tom, aby Španělsko přijímalo více imigrantů. Vzhledem k tomu, že demonstranti odmítají hranice, byla by v jejich představách imigrace z Afriky asi bez limitu. O tom, že s tím významná část Španělů zjevně nemá problém svědčila demonstrace v Barceloně v únoru tohoto roku, kde se se stejnými požadavky, jako včera v Madridu, sešlo lidí 160 tisíc.

A něco takového nemá nikde ve světě obdoby. V žádné zemi na světě nepochodují tisíce lidí s požadavkem, aby byli ve své zemi nahrazeni někým jiným. Představa, že například Filipínci budou pochodovat v Manile, aby země přijala více Číňanů, je absurdní. To umíme jen my v Evropě.

Komentáře

komentáře