Domů Pevnost Evropa Ženu v Německu chytili, když šla z pouti, a devětkrát ji znásilnili

Ženu v Německu chytili, když šla z pouti, a devětkrát ji znásilnili

0

Loni v létě se Laura G. (28), která pochází z Maďarska, šla podívat v Německu na zábavu ve městě Mühlhausen, a když odcházela, dostalo se ji nechtěného doprovodu. S otravným úsměvem a pusou plnou slovíček se na ni nalepil etiopský imigrant Isaak N. (23) a když se dostali stranou od veřejnosti, chytl ji za ruku, a řekl ji, že teď spolu budou mít sex.

Žena se černochovi pokusila utéci, ale ten ji chytil, srazil k zemi, a serval z ní kalhoty. Podařilo se ji zvednout a utíkat, ale padla do rukou černochovým komplicům, jeho krajanům jménem Medhanie A. (29), a Dawit T. (22). Ti ji chytli, a společně s Isaakem ji zatáhli pod viadukt a vlakového nádraží, kde ji vzali mobilní telefon, a následně na něj natáčeli, jak ji bijí a znásilňují.

Žena tvrdí, že ji každý z nich znásilnil třikrát. Někdy ji znásilňovali ve skupině, někdy každý sám. Byla znásilněna orálně, vaginálně i análně a ani jeden z černochů nepoužil ochranu. Naštěstí nikdo z nich nebyl nakažený.

Nakonec ji nechali být a ženě se povedlo zavolat si pomoc. Policisté měli svůj tip, kam pro pachatele jít, a druhý den všechny tři zatkli. Jejich DNA se shodovalo se vzorky, které na ženě zajistili.

Případ je nyní u soudu.

zdroj

Komentáře

komentáře