Stoupenec Hillary Clinton v New Yorku zavraždil policistku

0

Člověk jehož Facebook byl plný videí zobrazující konfrontace černochů a policistů, a výzev k volbě Hillary Clinton loni na podzim, dnes v Bronxu chladnokrevně zavraždil policistku. Veteránka sboru, Miosotis Familia, seděla se svým kolegou v autě, když k jejich autu přistoupil Alexander Bonds a z bezprostřední blízkosti policistku střelil do hlavy.

Její kolega okamžitě zavolal posily a policisté po vrahovi začali v okolí pátrat. Když jej jen jeden blok daleko dostihli, a Bonds na ně zvedl pistoli, zastřelili ho.

Bonds strávil sedm let za mřížemi za ozbrojenou loupež a netajil se svými radikálními názory. Jeho Facebook obsahuje odkazy na černého extremistu Malcolma X, nebo kontroverzní černošskou organizaci Black Lives Matter, která vystupuje agresivně proti policii a bílým Američanům.

Paradoxem je, že Bondsovou obětí je černoška. Familia (46) pracovala u newyorské policie 12 let, a podle policejního mluvčího byla její smrt jasným atentátem.

Miosotis Familia, zavražděná policistka

Bonds nenechal žádný vzkaz a tak o jeho motivu můžeme jen spekulovat ze stop, které po sobě nechal na sociálních sítích.

Komentáře

komentáře