YouTube propaguje virální video, které učí malé děti masturbovat

0

Nové virální video, které YouTube propaguje v “trending” kategorii, ukazuje rodiče, jak svým dětem, některým teprve osmiletým, vysvětlují, jak masturbovat.

V klipu jedna žena dvěma malým dívkám vysvětluje, že “masturbace je, když se dotýkáte svých privátních míst, aby jste se cítily dobře.”

Další klip ukazuje matku, která napodobuje masturbaci rukou před svým synem, zatímco v jiném klipu matka své dceři říká, jak “to tvoje velká sestra dost dělala, když byla malá.”

V jiné scéně muž praští o stůl velkým růžovým vibrátorem před dívkou, která nevypadá, že jí je víc, než 9 let. Jiná dívka si s vibrátorem hraje.

“Takhle vypadá ztopořený penis – to je proč nepotřebujete chlapce,” říká matka svým dvěma dcerám, které vypadají, že jsou adoptované.

Většina dětí na videu vypadá, že se necítí být ve své kůži. Video má 450 tisíc shlédnutí a většina komentářů je velice rozčílených.

Na video je zajímavé především to, že jej YouTube propaguje. To se normálně neděje. YouTube do sekce “trending” umisťuje jen taková videa, u kterých chce, aby se šířily. YouTube je vlastněn společností Google.

Podle některých kritiků videa jsou podobné praktiky s malými dětmi snahou o normalizaci pedofilie. Jiní video přímo označili za degeneraci.

Komentáře

komentáře